Menu serwera

da majek cięgiem chory :/

no niestety, córa nie chce nam wyzdrowieć. jak nie katar i siakieś takie przeziębienie, to teraz nowy kłopot, z tego co słyszałem – duży: zapalenie ucha. FUCK! znaczy czy to zapalenie to się jeszcze okaże bo czeka nas (a właściwie moją żoneczkę, której organizuję tu zdalnie jakieś rejestracje) wizyta u laryngologa. ale mała ponoć opiekunce wyje, jęczy, że ją uszy bolą i ogólnie w domu sajgon… biedna mała i biedna opiekunka…

tak czy inaczej pewnie uziemi nas to na kolejny tydzień w domu. no przecież można sobie w stopę strzelić. a już mieliśmy sobie na dwór wychodzić i spacerki po skromny póki co śniegu urządzać :/… eeech, dała by se mała siana i już wyzdrowniała.

anyway, datki na lekarzy przyjmujemy całą dobę, więc sięgnijta głęboko w portfele :)

EDIT: ufff… to początki zapalenia i szybka nasza reakcja (a właściwie mojej lepszej połowy) przydała się bardzo. mamy już trutki na te uszy, trutki na katar, możemy otwierać aptekę… wycieczka do lekarza kosztowała nas stóweczkę. o lekarstwach nawet nie wspominam. kiedyś młodej wystawię rachunek i się zdziwi.

, ,

4 odpowiedź do da majek cięgiem chory :/

 1. krzychu Listopad 28, 2005 o 15:26 #

  Uuuu … zapalenie ucha jest qrewsko bolesne. Zyć się z tym nie daje, więc dziecko napewno cierpi.

  Co do datków …. to tę dolegliwość załatwi standardowy łapiduch laryngologiczny :)

  • CoSTa Listopad 28, 2005 o 21:19 #

   załatwił. do standardowego się nie szło dodzwonić. załatwił taki w wersji pro ale już płatnej. miło i przyjemnie. córa oczarowana zabawkami lekarskimi wyszła. latarkami, trąbkami… :)

   • krzychu Listopad 29, 2005 o 15:45 #

    Więc teraz pewnie ciepłe kropelki do uszka i czapka na główkę … itd. :)

 2. (head)log Listopad 28, 2005 o 15:44 #

  Jak widać, chróbska łażą po dzieciarni. W miniony czwartek o 6:00 rano budzi mnie dzwonek komórki: Najlepsza Z Moich Żon wezwała mnie w trybie pilnym do Kaceprka, który wg niej ma mocny katar i kaszle.

  Troch…

Dodaj komentarz

Przeczytaj poprzedni wpis:
Travian – ciekawa gierka online

ma człowiek to łącze, męczy to cholerne p2p ale kurczę tak po prawdzie to nie korzysta z tegoż łącza w...

Zamknij