Menu serwera

flight-1 dapper testing cd screenshoty

Kubuntu Flight 1

Kubuntu Flight 1

o tym, że kubuntu wypuściło testing cd oparte o dappera już informowałem. zerkam dziś na stronę kubuntu i widzę mały update, o którym niniejszym informuję.

na shots.osdir.com pojawiły screenshoty z tej wersji testowego kubuntu. no cóż, rewelacji żadnych ponad te, które już mamy raczej nie zobaczycie :). flight-1 ma na pokładzie ciągle kde 3.4.3, co ponoć miało się zmienić w ciągu kilku dni ale te dni lecą i lecą a zmienia się niewiele niestety :/

jak by się nie patrzeć poprzedni news od załogi kubuntu pochodzi z 19-go listopada. niebawem minie dwa tygodnie jak czekamy na kolejną wersję testową systemu, tym razem ubraną w ładne wdzianko kde 3.5… w sumie to powienienem prześledzić czemu takie opóźnienia się pojawiają ale szczerze mówiąc wolałem wczoraj pomieszać w call of duty 2 (z misji na misję jest coraz fajniejsze!) :)

no wygląda to, przynajmniej ze screenów sądząc, normalnie. jakaż bowiem może być w tym przypadku widoczna rewolucja. o wiele chętniej zobaczyłbym już rzeczone kde 3.5. może niebawem… oby! a póki co przypominam, że można pobrać sobie live cd i przekonać się na własne oczęta, jak kde 3.5 wygląda w obecnej fazie rozwoju.

4 odpowiedź do flight-1 dapper testing cd screenshoty

 1. Hadret Listopad 29, 2005 o 06:20 #

  Z tego, co widziałem, w KDE 3.5 wielkiej rewolucji również nie będzie. Probably dojdą jakieś drobne narzędzia, kosmetyczne zmiany w wyglądzie i tyle. Niemniej jednak, natrafiłem ostatnio na forum na link do screenów z KDE 4. To będzie prawdziwa rewolucja. Jestem ciekaw jaką odpowiedź otrzymam od GNOMEa :)

  Link: http://vladoboss.softver.org.mk/mg2/index.php?list=5

  Jestem tylko ciekaw, czy nie będzie to czasem tak jak z Windowsem Vista – wraz z wyglądem, urosną wymagania sprzętowe w sposób straszny… Mam nadzieję, że nie :)

  • CoSTa Listopad 29, 2005 o 07:57 #

   o fuck, faktycznie na screenach wygląda to imponująco. dzięki za namiar!

 2. Hadret Listopad 29, 2005 o 22:21 #

  KDE 3.5 opublikowane:

  http://www.kde.org/announcements/announce-3.5.php

  (:

Dodaj komentarz

Przeczytaj poprzedni wpis:
klątwa i klątwa 2 w pani domu

prasa kobieca nie przestanie mnie zadziwiać. jadąc dziś sobie do pracy rzuciłem okiem zapoznawczym na kobiece tytuły. jeden przykuł mą...

Zamknij