Menu serwera

kilka dźwięków do pobrania

kilka sympatycznych a leciwych już dźwięków. przede wszystkim – mój ultrazajebisty (bo jedyny :)) kawałek! może kiedyś odkryję w sobie pokłady niezgłębione muzyka, kompozytora czy inszego kolesia parającego się takimi bzdurami ale póki co raczej nieprędko to nastąpi. poza tym kilka plików dźwiękowych z okresu mojego działania ostrego w studenckim radio afera

ultrazajebisty kawałek costy :)

taka sobie muzysia ułożona kiedyś przeze mnie w boskim programie „music 2000” na psx… było jeszcze kilka innych projektów ale padły były :)

radio afera

kilka nagranek miłych z tego fascynującego okresu mojego żywota. ot pozbierało się nieco wywiadów, wypowiedzi szlachetnych a zacnych zarazem i generalnie bardzo to wszystko przyjemne było. no to wrzucam tu dla potomności :)

oj, to było okrutne, co ja zrobiłem biednemu, bogu ducha wartemu mikrofonowi. no ale z drugiej strony – taki mikrofon jest po to, by działać! a jak gówno zawodzi, to trzeba się nieco nad tym popastwić. mp3 dla wybitnie odpornych jednostek! :-)

schamann (taki koleś całkiem sympatyczny) prezentuje na żywo (szkoda, że nie w stereo) co to takiego są te erpegi. wesoła historyjka z morałem :-)

mirosław jabłoński daje głos i pozdrawia

marek oramus daje głos i pozdrawia

miłośnik RPG, gracz, student i łojant w dodatku wali kilka kwestii w temacie „co to takiego te rpg”. zważywszy na to, że i ja (costa) i on (sarena) byliśmy po kilku browcach, myślę że i tak wyszło nieźle. mogło być o wiele bardziej bełkotliwie! ale jak się okazuje obecność mikrofonu mocno spina i jakoś jednak to wyszło.

wywiad z markiem oramusem i nie tylko! WSZYSCY jesteśmy RÓWNO pijani, z czego oramus najbardziej :)

, ,

3 odpowiedź do kilka dźwięków do pobrania

 1. Spidey Lipiec 7, 2006 o 10:21 #

  Tej jak zgrałeś muze stworzoną na Music 2000 z konsoli na kompa ?

  • CoSTa Lipiec 7, 2006 o 12:57 #

   normalnie: chinche w przejściówkę do małego jacka, to w kartę dźwiękową, cooledit i zgrywamy. działa doskonale :)

 2. Spidey Lipiec 13, 2006 o 08:55 #

  ok dzięki wielkie

Dodaj komentarz

Przeczytaj poprzedni wpis:
the cave – kolejny speleologiczny horror

niedawno opisywałem na tej stronie bardzo dobry horror pod tytułem the descent. najkrócej rzecz ujmując, można było ten film sklasyfikować...

Zamknij