Menu serwera

klątwa i klątwa 2 w pani domu

Klątwa

Klątwa

prasa kobieca nie przestanie mnie zadziwiać. jadąc dziś sobie do pracy rzuciłem okiem zapoznawczym na kobiece tytuły. jeden przykuł mą uwagę. pani domu! taaaak, to dzięki temu wysoce wysublimowanemu, treściwemu i na pewno pełnemu najlepszych porad pod słońcem („ziemniaki cię odchudzą!” :)) pisemku moja kolekcja filmów stale rośnie w siłę. a konkretnie… horrorów!

tym razem klątwa i klątwa 2 w wersjach japońskich. boże kochany, która to gospodyni domowa po dniu ciężkiej pracy w kuchni wciąga TAKIE filmy??? mniejsza z tym, filmy imo niezłe więc nie będę narzekał, że te 10 złociszy za dwa dałem.

nieco więcej o filmach

2 odpowiedź do klątwa i klątwa 2 w pani domu

  1. krzychu Listopad 29, 2005 o 15:48 #

    No i dobrze! Ja też bodaj w „Pani Domu’ nabyłem byłem gdzieś latem ‚Ring/Ring 2’ i z dziką przyjemnością obejrzałem. Na razie hamerykańską przeórbkę ‚Ringu’ sobie odkładam na bliżej nieokreśloną przyszłość … bo i po co się torturować?

  2. Daria Kwiecień 3, 2006 o 15:03 #

    KLATWA 2 TO SZCZYT CHORRORU NIE MA NA NIEGO SLOW NIE MA TAKIEGO KOGOS KTO BY POWIEDZIAL ZE KLATWA 2 NIE JEST STRASZNA TAKIEGO KTO BY JA OGLADAL I TAK POWIEDZIAL TEN FILM NAPEWNO NIE POZWOLI SPAC TYM KTO Z NIEGO DRWIA NAJPIERW ZOBACZCIE A POTEM MOWCIE !!!

Dodaj komentarz

Przeczytaj poprzedni wpis:
da majek cięgiem chory :/

no niestety, córa nie chce nam wyzdrowieć. jak nie katar i siakieś takie przeziębienie, to teraz nowy kłopot, z tego...

Zamknij