Menu serwera

Travian – ciekawa gierka online

Travian

Travian

ma człowiek to łącze, męczy to cholerne p2p ale kurczę tak po prawdzie to nie korzysta z tegoż łącza w inny sposób prawie zupełnie. a tak mnie naszło, że może czas pograć w coś online? no i stało się, szperając dziś w necie wpadłem między innymi na taki link: http://www.travian.com/

cóż to jest? a jest to właśnie gierka online w klimatach bardzo przypominających moich ulubionych settlersów. jak w toto się gra, tego jeszcze nie wiem. właśnie przebijam się przez dokumentację. trcohę straszy, że bardziej zaawansowane FAQ jest po niemiecku ale może rzecz jest na tyle intuicyjna, że wystarczy po prostu kilka razy zagrać, by się przekonać co i jak.

jedna tylko mną niepewność targa – skąd ja na to czas wezmę??? :)

,

4 odpowiedź do Travian – ciekawa gierka online

 1. Biter Listopad 27, 2005 o 22:51 #

  zainteresuje sie :) to ja zapraszam troszke z innej beczki na http://ogame.pl/ , od przedwczoraj gramy i wygląda to sympatycznie, ot taki tektstowy rts w stylu redalert lub starcraft :) jakby cio to siedzimy na universum3 i sojusz futuris :)

 2. Biter Listopad 27, 2005 o 22:53 #

  aaa i czasu na to nie trzeba bo wystarczy ze sie raz dziennie pare razy kliknie, coś tam wybuduje i tyle..a w miedzyczasie punkciki dobrobytu rosną same :)

  • CoSTa Listopad 28, 2005 o 05:35 #

   o widzisz waćpan, trzeba będzie rzucić oczkiem :)

 3. rasheed Grudzień 10, 2005 o 23:18 #

  O – o mnie mowa ;-)

  @Biter: Na ogame nie trzeba czasu? Na tej grze się noce zarywa!

Dodaj komentarz

Przeczytaj poprzedni wpis:
da majek jako kurczak mały

promocje i różne atrakcje w centrach handlowych czasami nie są takie złe i można się przy nich nieźle ubawić. jakiś...

Zamknij