Menu serwera

awans na last.fm subscriber!

opisywany nieco wcześniej serwis last.fm jest ogólnie rzecz biorąc darmowy. ale po zabuleniu pewnej drobnej kasiory dostaje się dostęp do kilku fajnych bonusów. papa costa taki dostęp dostał. i to bez wydawania kasiory :)… hacker? a gdzie tam! po prostu ekipa prowadząca serwis zna się na rzeczy i zafundowała mnie krótki bo krótki, ale zawsze – status subscribera. za co? za utratę moich danych. takie coś mniej więcej do mnie przyszło:

We apologise unreservedly, and by way of apology we are upgrading accounts for people that have been inconvenienced. Effective immediately, your account now has ‚subscriber’ privileges for the rest of 2005. If you were already a subscriber, your subscription will be extended free of charge. Features available to subscribers can be viewed here.

szkoda cholera, że tylko do końca 2005 roku :/… póki co testuję to ich radosne rozwiązanie i siakoś nie chcą mi się specjalne opcje w ichnim playerze odblokować. a co do utraty danych – jakoś takiej nie zauważyłem. może dlatego, że nie jestem przykładnym użytkownikiem serwisu i nie taguję każdej odsłuchanej muzyczki (oszalałbym gdybym to robił – za dużo tego!).

i tym sposobem papa costa może spoglądać na tłum z góry :). oto dowód!

EDIT: ooooo! żeby było śmieszniej, mam swoją stację radiową! :)))… jeśli ktoś chce posłuchać conieco z utworów, które przewinęły się przez moją playlistę (to prawdziwy gatunkowy misz masz) to proszę bardzo: starczy w playerze ustawić adres lastfm://user/costa_mm/personal

,

3 odpowiedź do awans na last.fm subscriber!

  1. Hadret Grudzień 2, 2005 o 23:18 #

    Gratki! :D Cały grudzień – zawsze coś ^_^

  2. krzychu Grudzień 4, 2005 o 13:28 #

    Opisz później efekty tych testów :)

  3. Rork Grudzień 7, 2005 o 14:44 #

    Boże, Costa, ty słuchasz within temptetion, toż to wstyd i poruta!

Dodaj komentarz

Przeczytaj poprzedni wpis:
winamp rządzi!

kilka osób tego bloga czytających od czasu do czasu, korzysta z przesympatycznego serwisu last.fm. co to za serwis pisać nie...

Zamknij