Menu serwera

future sound of london (prawie) mam!

ale sobie zrobiłem prezent na te święta/nowy rok! drogą absolutnie nielegalną wszedłem w posiadanie prawie wszystkich albumów kapeli future sound of london/ amorphous androgynous. singli ni cholery nie chce mi się szukać więc do skompletowania pełnej dyskografii jeszcze duuużo brakuje ale z czasem… kto wie…

niemniej z tego, co mam teraz, jestem całkowicie zadowolony. wejście w posiadanie drogą nielegalną odbyło się za pomocą edonkeya, któren to protokół kompletnie nie nadaje się do ssania rzeczy, które chcemy mieć pronto na swoim twardzielu. nic to! dwa-trzy tygodnie wytrwałości wystarczyły :).

się zassało, format ape, właśnie przerabiam do strawnych empetrójek dobrej jakości (lame –preset-extreme). ciągle mam głupią nadzieję, że kiedyś się jakiegoś playera mp3 dorobię a nie słyszałem jeszcze o żadnym supportującym ape. gdyby ktoś o takim cudzie słyszał – proszę o info. ape, mpc, flac – mile widziane!

z ciekawostek – jak się okazuje w praniu, foobar2000 to wprost rewelacyjne narzędzie. wiedziałem to od jakiegoś czasu ale właśnie przekonuję się w praniu, jak dobra jest to rzecz. masstagging w wykonaniu tego programu to bajka. rozwaliła mnie zupełnie dbałość o wygodę. tagujesz właśnie plik, którego słuchasz? to oczywiste, że informacja nie zostanie w takim razie w pliku zapisana. inne masstaggery po prostu wywaliłyby błąd i tyle. foobar nie – grzecznie informuje o tym, że w pliku póki co nie poczyni żadnych zmian ale wrzuca sobie tego taska do kolejki i jak tylko plik się zwolni, to odpowiednie zmiany zostaną zapisane. o to właśnie chodzi! to jest imo wykładnia pojęcia „user friendly” – nie stawać okoniem przy każdej okazji.

,

4 odpowiedź do future sound of london (prawie) mam!

  1. Rork Styczeń 2, 2006 o 15:01 #

    skąd?

  2. Rork Styczeń 3, 2006 o 12:32 #

    skąd zassał, oczywiście ;)

  3. CoSTa Styczeń 3, 2006 o 12:42 #

    a [url=http://www.osloskop.net/r/15420.html]stąd[/url]

Dodaj komentarz

Przeczytaj poprzedni wpis:
jak obiecali, tak zrobili

jakiś czas temu wspominałem na swojej stronie drobną wymianę maili między mną a firmą ux systems, która to firma dzierga...

Zamknij