Menu serwera

jak obiecali, tak zrobili

OpenOffice

OpenOffice

jakiś czas temu wspominałem na swojej stronie drobną wymianę maili między mną a firmą ux systems, która to firma dzierga polską wersję pakietu openoffice w wersjach dla windows i linuksa. o co poszło? a o nic, po prostu chciałem jakoś promować na swojej stronie ich wersję pakietu bo myślę, że warto. to solidny produkt, dobrze przygotowany no i najważniejsze – do pobrania i korzystania za free, co cenię sobie szczególnie.

w czym tkwił problem? a nie mieli jakichś sensownych buttoników :)… same bannery, jedyny sensowny (czytaj: odpowiednio mały i nie walący po oczach) i tak był zbyt oczojebny jak na mój gust no i przede wszystkim nie trzymał się blogowych „standardów” 80×15. no to klepnąłem małą prośbę o ustandaryzowanie buttonów. odpisali, że i owszem, tak się stanie.

zajęło to nieco czasu ale faktycznie się stało. jeśli chceta promować ten fajowy pakiet – róbcie to. dobra jakość i to za free? ja bardzo chętnie. chłopaki z ux rozpędzili się na tyle, że zrobili cały program partnerski dla webmasterów :)

pobierz openoffice (kompilacja ux systems)
promocja openoffice (buttony)
program partnerski

, ,

1 odpowiedź do jak obiecali, tak zrobili

  1. Hadret Grudzień 31, 2005 o 12:16 #

    Brawo! Przyłączam się do „akcji”, zaraz wrzucam button do siebie na bloga (:

Dodaj komentarz

Przeczytaj poprzedni wpis:
poranne dialogi z córką

od kiedy da majek zaczął gadać (czyli od zawsze bo od samych początków swego istnienia młodej gęba się nie zamyka),...

Zamknij