Menu serwera

linuksowe odtwarzacze audio

spokojnie, ja jako laik wezmę się za ten temat w ramach chwili wolnego. póki co lekcję tę odrobili inni i to odrobili nieźle. szperając po odmętach feedów różnych, trafiłem i na taką miłą notkę, informującą o tym, że gdzieś tam tekst o programach do odtwarzania dźwięku pod linuksem powstał i czeka na czytanie. jako osobnik ostatnio mocno obowiązkowy zrobiłem co mi nakazali i kliknąłem. wyświetlił się nieco przykrótki tekst zasadniczy i cała fura miejscami dosyć ciekawych komentarzy. sam tekst zasadniczy to opisane pokrótce kilka narzędzi z wypunktowanymi (dosyć lakonicznie) zaletami i wadami danego programu.

zachęcam do przeczytania tej niewielkiej ilości tekstu i pobieżnego chociaż przejrzenia komentarzy. jak widać artykuł wywołał małe poruszenie a mnie marzy się jakiś solidny tekst porównawczy, po naszemu, ładnie i składnie pokazujący wady i zalety danego programu. ja nie czuję się na siłach popełnic coś takiego więc pozostaje ktoś dobrze w temacie oblatany.

no chyba że taki tekst już gdzieś leży gotowy do przeczytania. jeśli tak to gdzie?

,

7 odpowiedzi do linuksowe odtwarzacze audio

 1. Hadret Grudzień 29, 2005 o 21:35 #

  http://jakilinux.org/programy/multimedia#audio

  Niby to, ale za wiele nie ma niestety =/

  • Hadret Grudzień 29, 2005 o 22:04 #

   Czuję się szykanowany na Twoim blogu =/

   • CoSTa Grudzień 29, 2005 o 22:34 #

    a sorry, zmoderowałem a nie przeprosiłem jak należy. link normalny powróci (tak jak i wcześniej). po prostu długie linki rozwalają mi układ strony. nie mam pojęcia póki co jak to obejść więc z łapki takie rzeczy robić muszę. a nie chce rezygnować z pokazywania ostatnich komentarzy w prawej kolumnie bo to w sumie przydatna rzecz jest.

    jeszcze raz – sorry, link przywrócę do normalności gdy tylko ten comment wyleci z prawej kolumny.

    w sumie to włączę chyba możliwość linkowania w komenatrzach w standardzie bbcode.

 2. Biter Grudzień 29, 2005 o 22:39 #

  poszerz pole tekstowe tak aby strona była wpasowana w 1024×768 to bedzie sie miescić ;)

  • CoSTa Grudzień 29, 2005 o 22:51 #

   szerokośc nie ma tu zbyt wiele do gadania :) – przydługi link i tak rozepcha się w prawej kolumnie a nie o to biega. właśnie sobie testuję lokalnie jak działa ten cały bbcode. fajna zabawka.

 3. Hadret Grudzień 29, 2005 o 23:31 #

  bbcode to very przydatna sprawa (: za linki nie przepraszaj, sam jestem perfekcjonistą, więc znam ból rozjeżdżających się kolumienek etc. jak dla mnie może zostać taki miniurlowy, co to za różnica? (:

  • CoSTa Grudzień 29, 2005 o 23:37 #

   za chwile będzie bbcode plus dodatkowo i raczej testowo wtyczka tnąca zbyt długie sekwencje znaków. ot i wychodzą problemy w trakcie użytkownia. dzięki za ich pokazanie :)

Dodaj komentarz

Przeczytaj poprzedni wpis:
moje zajebiste szczęście

to w moim przypadku już chyba norma. gdzieś człowiek próbuje wyjść, spotkać się z ludźmi, oderwać się od roboty i......

Zamknij