Menu serwera

nowy set xerxesa już jutro

już jutro xerxes, o którym wspominałem swego czasu tutaj, na łączach interenowej rozgłośni digitally imported zaprezentuje swój kolejny set w klimatach ambientowych (choć, jak twierdzi w powiadomieniu, będzie też i nieco bardziej beatowo). secik nazywa się the mirror formula a ja już mocno się napalam na tę okoliczność. bo to kurna dobry kompozytor i mikser jest :)

z góry i z dołu szczerze polecam i do słuchania namawiam. powinno być nieźle. jak będzie, to się okaże. a tu źródełko wiadomości (niecałe):

This is just a short reminder about the premiere show on www.di.fm this upcoming friday (december 16th). I hope many of you have time to tune in for the show, and even more importantly, that you’ll enjoy the things you’ll hear. If you should miss it, do not panic. A few hours after the show is over, it will be available in full length on a major netlabel called Hellven (www.hellven.org).

EDIT: jednak imprezka przeniosła się na nieco późniejszy termin z bliżej niewyjaśnionych powodów. nowa data: poniedziałek. więcej informacji tutaj.

, , ,

Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Przeczytaj poprzedni wpis:
wspomnień czar…

właśnie przed chwilą, tak szperając sobie po twardzielu, znalazłem ni z tego ni z owego kilka wcześniejszych wersji stronki. uuuuu......

Zamknij