Menu serwera

okrągła rocznica

no, no, no… kto by się spodziewał… mojej stronce (w różnych jej wydaniach) stuknęło dziś w nocy 30k odwiedzin ogólnie zliczonych przez mystat.pl… całkiem niezły wynik jak na kilka lat (będzie już ze trzy) wiszącej stronki :) (dla niekumatych: to taka – trudne słowo – ironia na okoliczność, że stronka musi być naprawdę beznadziejna, skoro przez trzy lata odwiedzin zaliczyla tyle, co nic).

gwoli sprawiedliwości – byłoby więcej, gdyby mystat nie wsadził w pewnym momencie, w ramach wzrostu poziomu świadczonych usług, popupów z reklamami wyskakujących przy wyświetlaniu ich licznika. nieco czasu zeżarło zanim się zorientowałem, że dali z tym sobie spokój. ot taki spostrzegawczy jestem :)

z okazji okazji, pragnę podziękować wszystkim odwiedzającym tę stronkę i obiecuję, że nadal będzie tak samo beznadziejna jak była. ba! być może nawet bardziej bo coś mnie ostatnio do pisania o polityce ciągnie :)

3 odpowiedź do okrągła rocznica

 1. krzychu Grudzień 14, 2005 o 10:06 #

  To chyba jakaś dziwna mania/moda z tymi cyferkami … dwa tygodnie temu dodałem u siebie nową wtykę zliczającą statystyki – jest w dolnym menu strony.

  Zrobiłem to pierwszy raz od czasu istnienia mojego serwisiku.

 2. Hadret Grudzień 14, 2005 o 20:53 #

  A ja nie zliczam odwiedzin w ogóle, bo mnie to po prostu nie interesuje (: Liczby nigdy zbyt wiele mi nie mówiły – no chyba, że chodzi o wypłatę xD

  Gratki i czytał będę nadal bo zawsze może być jeszcze lepiej! (:

  • krzychu Grudzień 15, 2005 o 09:48 #

   Ja mam takie samo podejście. ALE:

   a. można dla zabawy porównywać działanie różnych systemów :)

   b. mnie interesują np. refferery – czyli skąd ludzie do mnie przychodzą?

Dodaj komentarz

Przeczytaj poprzedni wpis:
linus torvalds – niezły wyskok w stronę kde

jak informuje byte, torvalds miesza w kociołku. news bycika trafił do mnie zaraz po przeczytaniu o tego tutaj. no i...

Zamknij