Menu serwera

terminator 2 w naj

Terminator 2

Terminator 2

powoli staję się fanem kobiecej prasy. dziś zauważyłem to dziwne drżenie, kiedy to włażąc do sklepu za bułką i parówką mimowolnie kroki me skierowały się do stoiska, z którego aż kapią kolory, torebki, próbki kosmetyków i co tam jeszcze laskom potrzebne jest do życia. pani domu niedawno uraczyła mnie dwoma horrorami. dziś naj raczy mnie terminatorem 2.

oczywiście nie mogłem się oprzeć i zakupu dokonałem. za 13 zeta dostałem niedużo reklam, doskonały film, dźwięk 5.1, wersję z lektorem albo z napisami (do wyboru tylko polskie, co zrozumiałe). nieeeźleeee!

okej, grzejemy konsolę i dalej odkurzamy starocie :)

a tak przy okazji – szperając za posterkiem trafiłem na stronkę z bodajże hiszpańską wersją plakatu. okej, wygląda to może i tak samo ale jak to brzmi! biorę się za nauke hiszpańskiego, nie ma że boli. język śliczny jak marzenie :)

EDIT: o kurczę, to wersja jakaś rozszerzona. są ujęcia, których w kinówce na pewno nie było. nieee no… staję się OGROMNYM fanem kobiecej prasy :)

, ,

4 odpowiedź do terminator 2 w naj

 1. Hadret Grudzień 21, 2005 o 22:58 #

  Hiszpańska wersja r0xx :D A Termi wymiata, 3 była IMO biedna w porównaniu z 2 [:

  • CoSTa Grudzień 22, 2005 o 07:31 #

   trójki w ogóle dla mnie nie ma. ani zabawna, ani w klimatach poprzedniej części… no i laska jako termi? wolnego…

   • Hadret Grudzień 22, 2005 o 08:22 #

    Jako termi i w dodatku mniej zaawansowana technologicznie, niż T1000… Porażka. Jestem ciekaw, czy będzie część IV, w której pokazana w końcu zostanie ta cała wojna ludzi z robotami (:

 2. ML Grudzień 22, 2005 o 12:09 #

  hehe, ale to chyba tylko naj raczy nas takimi filmami, nie? Bo chyba żadna z „męskich’ gazet nie umieściła do tej pory takiej liczby filmów z tzw. męskiego kina :)

Dodaj komentarz

Przeczytaj poprzedni wpis:
odkurzamy starocie

ano wzięło mnie coś wczoraj na odkurzanie staroci. pretekst dobry, bo skapnęła mi kopia dvd wszystkich czterech części zabójczej broni....

Zamknij