Menu serwera

kobieca prasa atakuje!

nie, nie w sensie szturmu ekonomicznego czy jakiegoś innego. kobieca prasa zaatakowała mój portfel wyciągając z niego kilka ładnych złotych polskich. grunt, że wszyscy jesteśmy zadowoleni :). kobiece pisma wciśnięciem mi siebie na rachunek, ja wyciągnięciem z tych pism niezłych filmów za sensowne pieniądze. tym razem wpadły:

ale leonik plus the doors to już chyba niezłe żniwo…

,

6 odpowiedzi do kobieca prasa atakuje!

 1. krzychu Styczeń 10, 2006 o 08:40 #

  No widzisz – za ~30 PLN masz trzy pełnowartościowe i świetne filmy. A czemu VCD ci nie pasuje? :)

  • CoSTa Styczeń 10, 2006 o 08:56 #

   bo chu&*%^ i konsola mi tego nie czyta :)

   • krzychu Styczeń 11, 2006 o 07:41 #

    Aaaa…. no cóż … nie będę ci podpowiadał jak jest rada na to – sam ją znasz :-x

 2. Biter Styczeń 10, 2006 o 09:24 #

  nie po to jest dvd aby archaiczne rozpikselowane vcd oglądać :)

  • krzychu Styczeń 11, 2006 o 07:43 #

   Boszsz … co ty gadasz? Jakie ‚rozpikselizowane’? Jak jest takie właśnie, to go ktoś h^^wo przygotował i tyle. A przy tym rzecz najważniejsza: co ma format do rzeczy – tu chodzi i *treść*, czyli film.

 3. Biter Styczeń 11, 2006 o 09:15 #

  A co ty gadasz? :) Coś mi się wydaje że oglądasz filmy na starym monitorku gdzie czarny jest szary, a to wszystko w rytm popierdujacych głośniczków ;)

  Rozpikselowane w sensie widoczne piskele nie do uniknięcia w skutek niskiej rozdziałki (ograniczenia formatu) – możliwe że ci sie wydaje ze jest inaczej (w skutek interpolacji przy full screenie) bo nie przyglądasz sie. Może nie kazdy to widzi ale ja widze bo zwracam na to dużą uwage (grafik jestem, multimedialny w dodatku). Na moim dużym (dobrze skalibrowanym) monitorze coraz czesciej ogladam obrazy większe niż standardowe 720×576 i uwierz mi różnica jest. O dźwięku nie wspominam nawet . Treśc… kino ambitne jest ok, ale ja wiele tytułów kupuje własnie dla obrazu. Nie po to tez chodzę do kina aby sie tylko głęboką treścią się nasycać, chodze po to by całokształ wchłonąć (czyli takze obraz i dzwięk które tą treśc tworzą). Tyle mojego w skrócie :)

Dodaj komentarz

Przeczytaj poprzedni wpis:
przyjemne zaskoczenie po ciężkiej pracy

kategoria "rodzinna" jak najbardziej chyba pasuje do tego wpisu. ale nie będzie w sumie o rodzinie. będzie za to o...

Zamknij