Menu serwera

nowa wersja engine

no i dokonało się. wszyscy upgradują swoje blogi to czemu nie moge upgradować sobie i ja? upgrade przeszedł bezproblemowo prócz jednej niemiłej rzeczy: muszę plik z tłumaczeniami na nasze obrobić ponownie. jak widać blog gada po angielsku a tak być nie powinno. jakoś jutro siądę i mam nadzieję, że za jednym podejściem przerobię wszystkie istotniejsze komunikaty na nasze. może to jednak zająć nieco więcej czasu za co z góry przepraszam. po prostu brak czasu u mnie permanetny a do tłumaczenia sporo. polonofilów niniejszym uspokajam – będzie gadało po naszemu. to tylko kwestia czasu…

3 odpowiedź do nowa wersja engine

 1. Hadret Styczeń 4, 2006 o 22:35 #

  Sporo dobrej ostatnie czytałem o Serendipity. Podoba mi się, że również posiada statyczne strony. Kto wie, może kiedyś się przesiądę. Zastanawiam się tylko jak wygląda sprawa z importem wpisów and komentarzy z WordPress’a? (:

  • CoSTa Styczeń 4, 2006 o 22:50 #

   a to akurat ponoć żaden problem. na tej [url=http://www.s9y.org/103.html]stronce[/url] piszą, że importuje całą wordpressową bazę. wpisy, kategorie, komentarze… w sumie postawiłbym sobie testowo wordpressa i zobaczył jak taki import faktycznie działa ale to przy przestawianiu linuksa. na cholerę mi w desktopie bazy danych li tylko w celach testowo/zabawowych instalowane :)

   • Hadret Styczeń 4, 2006 o 23:06 #

    Hmm, to się zastanowię. Póki co, WP spełnia prawie wszystkie moje oczekiwania. Ale, czasem, prawie robi wielką różnicę (:

Dodaj komentarz

Przeczytaj poprzedni wpis:
jazz dla miłośników ubuntu?

tak przez kompletny przypadek wpadło mi w oko: david borgo - ubuntu. pobrałem. całkiem sympatyczna płyta żeby nie rzec, że...

Zamknij