Menu serwera

paczka!

ocho, mikołaj znów do nas zawitał. ganiał nas sukinsyn po całej polsce ale w końcu dotarł gdzie trzeba. mikołaj wyruszył jeszcze przed świętami z jeleniej góry w kierunku na wschód, do krosna. jak pisałem tutaj, w czasie swiąt krosno było miasteczkiem zamkniętym o utrudnionym dojeździe/wyjeździe więc się nie ma co dziwić, że mikołaj nie dał rady i się z nami rozminął. ale to twardy madafaka i ruszył w nasze ślady aż do poznania. w końcu trafił gdzie trzeba.

i przyniósł prezenty! :)

lubimy prezenty! da majkowi dostało się sporo dobra a wszystko obrandowane kurczakiem małym. od czasu pierwszego swojego w życiu wyjścia do kina, moja córa po prostu szaleje na punkcie tego kuraka. mikołaj doskonale to wyczuł i sprezentował małej kilka różnych okołokurczaczych gadżetów. gratuluję panie disney, to nie koniec prezentów marki pańskiej firmy. z czasem przyjedzie jeszcze gra z rzeczonym bohaterem w roli głównej. zatrudnia pan doskonałych fachowców od marketingu :)

żona rozpłynęła się w jakichś woniach nowych, wytłuściła się jakimiś kremami i trzepotała do mnie rzęsami, które stały się ponoć pociągające i tajemnicze po pociągnięciu takim śmiesznym pędzelko-grzebykiem. całośc złożyła się na całkiem sypatyczny acz nieco męczący wieczór :). no, panie mikołaj. strzał w dziesiątkę! żona zadowolona a i ja z bananem na ryju chodzę dziś niemałym :)

jak zwykle costa dostał nieco pustych kalorii. yo! mikołaj! rzuć no okiem na mnie i przemyśl ponownie tę kwestię! czy ja wyglądam na kogoś potrzebującego pustych kalorii? konkretniej: czy ja wyglądam na kogoś, komu tych pustych kalorii NIE powinno się dawać? ano właśnie… :)

Gran Turismo 4

Gran Turismo 4

mikołaj stanął jednak na wysokości zadania i sprezentował mi bzdurny ale fajny w sumie gadżet. memory pena. malutkiego, 256mb raptem ale pracującego z konsolką jak należy. oczywiście od razu potestowałem toto w ubuntu i windowsie (no problema) i wsadziłem w konsolę. tu się nieco zawiodłem. liczyłem bowiem, że konsolka jakoś mi to rozpozna i że będę mógł na pena zrzucać np. savy gierek. niestety, nic z tych rzeczy :/… ale przypomniałem sobie, że przecież gran turismo 4 jak najbardziej te gadżety obsługuje. efekt widoczny obok. mogę sobie zrzucać zdjątka, filmiki i takie tam inne z tej gierki wprost na pena. rewelka! więcej gierek obsługujących takie drobne cacka!

no, panie mikołaj. dzięki, że ci się chciało. no i przede wszystkim – poczekaj na mój rewanż :)

,

2 odpowiedź do paczka!

  1. Hadret Styczeń 3, 2006 o 10:35 #

    Nie no, mistrzowską masz brykę. Też chciałbym dostać taką od Mikołaja ;P A co do pena – very przydatne ustrojstwo. Teoretycznie meine mp3 to potrafi, ale nie ufam mu ;P

    P.S. Trzeba było Mikołajowi kopa sprzedać, coby jeszcze do mnie wstąpił ^^

  2. btd Styczeń 3, 2006 o 16:23 #

    w sumie GT to jest ten argument ktory mnie ciagnie do kupna ps2 :)

Dodaj komentarz

Przeczytaj poprzedni wpis:
upgrade kompa?

cholera, zaczyna wychodzić wiek mojej maszynki. wszystko działa w sumie sprawnie prócz... sypiącej się powoli obudowy. wczoraj musiałem dokonać skomplikowanej...

Zamknij