Menu serwera

prince of persia two thrones – przyjechało!

miałem tu robić bóg wie co, pisać bóg wie o czym i udzielać się towarzysko. miałem…

kolekcję gierek papy costy na jego wychuchane ps2 właśnie powiększyła niezgorsza gierka: prince of persia two thrones. odpaliłem, wsiąkłem…

w drugą część nie grałem zbyt wiele. była dla mnie zbyt żmudna a gra na klawiaturze (cosik padzik nie chciał z tą grą współpracować jak należy) to była istna katorga. no i mój sprzęcik ździebko za cienki był dla tej gierki. kupię sobie na konsolę drugą cześć i do kompletu także pierwszą (świetne były pisaki czasu, trzeba to przyznać) – na allegro chodzą za jakieś niewielkie pieniądze. póki co jednak część trzecia na tapecie a po pobieżnym pograniu mam już dwa ulubione elementy tej odsłony przygód księcia: fast kille (widowiskowe!) i walka z wieloma przeciwnikami w ciasnym zaułku. chłopaki z ubisoftu wykonali kawał fenomenalnej roboty i księciunio teraz dokonuje cudów gibkości. bijatyki są miodne jak diabli!

zauważone na razie minusy? bardzo uproszczone modele postaci (piszę o wersji dla ps2, pecetowej jeszcze na oczy nie widziałem) i lekko drewniania ich animacja. cała reszta, włączywszy w to grafikę i przede wszystkim muzykę – prima sorte!

no to do zobaczenia za czas jakiś :)

, ,

1 odpowiedź do prince of persia two thrones – przyjechało!

  1. Hadret Styczeń 12, 2006 o 17:51 #

    Uwielbiam artworki z PoP’a (: Ostatni Prince w jakiego miałem przyjemność grać, to „…of Persia 2”. Nie mam na to sprzęcicha (:

Dodaj komentarz

Przeczytaj poprzedni wpis:
wordpress vs serendipity part 1

nie mogłem się powstrzymać i posmakowałem tego wordpressa. moje domowe ubuntu robi teraz za serwer mysql, hostuje mi serendipity i...

Zamknij