Menu serwera

stało się, wkurzyli się

no i wyleciałem z planety ubuntu-pl. wkurzyli się chyba na te moje rss-y i dostałem bana. trudno. można choć było jakiegoś mailika skrobnąć, cobym się wypchał czy coś innego. a tak to trochę smutno. człowieka tylko wypieprzyli a nic nie dali w zamian. czuję się w związku z tym… dziwnie :)

z zaświatów pozdrawiam ludzi z planety ubuntu a po powrocie do domu popiszę nieco do developerków serendipity z pytaniem o te feedy. coś jest nie tak choć pozornie wszystko wygląda w porządku.

no, teraz czekam na wywalenie z planet linux polska i to już będzie póki co komplet banów.

dolina :/

,

10 odpowiedzi do stało się, wkurzyli się

 1. btd Styczeń 9, 2006 o 15:33 #

  tzn? lekka chamowa, nie spodziewalem sie takiego potraktowania przez ludzi zwiazanych z ubuntu. pewnie otoczka ideologiczna ubuntu to dla nich taki bajerek dla dzieci? niby co masz nie tak z rss?

 2. byte Styczeń 9, 2006 o 16:06 #

  Eeeeeee, tam. Nie sądzę. Pewnie gdzieś coś wcięło, Opi to zaraz wyjaśni.

  • CoSTa Styczeń 9, 2006 o 16:59 #

   całkiem możliwe choć ja na jego miejscu już dawno bym tego mojego feeda wypieprzył. właściciel bloga nic innego nie robi tylko dupsko truje, ogólnie nic mu nie działa jak należy… ja tam się specjalnie bym nie dziwił.

   będzie przejść jednak na tego cholernego wordpressa :)

 3. byte Styczeń 9, 2006 o 17:03 #

  Go, go, go! WordPress to poezja, jak dla mnie idealny system blogowy. Co Cię powstrzymuje? Masz tylko Postgresa na serwerze? Za kilka zeta miesięcznie możesz mieć takie konto, jak ja.

  • CoSTa Styczeń 9, 2006 o 18:09 #

   ano, mam tylko postgresa. swoją drogą to dziwne, że wordpress nie wspiera tej bazy. inna kwestia – serendipity jest dobre w cholerę! no i support mi się podoba: piszesz i za niedługo masz odpowiedź. developerzy bardzo się udzielają na forach, pomagają no i przede wszystkim realizują sporo „zamówień” na róznego rodzaju ulepszenia. zostanę przy serendipity póki co ale lokalnie potestuję chyba też i wordpressa. sam jestem ciekaw jak poimportuje mi bazę z sqlite :)

 4. btd Styczeń 9, 2006 o 19:54 #

  widzisz costa, da killa byl jogerowcem, a przeszedl na wordpressa ;-)

 5. RedHand Styczeń 9, 2006 o 22:20 #

  Jak Ci ardzo zależy na wywalenie z planety linuksa to pisz do ike’a :D

  • CoSTa Styczeń 9, 2006 o 23:00 #

   szczerze mówiąc to nie zależy mi wcale ale znając prawo seri… :)

 6. Azrael Nightwalker Styczeń 10, 2006 o 08:28 #

  Szkoda że cię wywalili… ich strata :)

  Na szczęście wielu czytelników planety Ubuntu czyta także planetę Linuksa.

  • CoSTa Styczeń 10, 2006 o 09:01 #

   znaczy nie wiem czy mnie wywalili czy też nie ale w sumie już od dłuższego czasu na to zasługiwałem – burdel robiłem na planecie niemożebny. ciekawe na ile jeszcze starczy cierpliwości ike’owi przy kasowaniu tych moich nie wiadomo skąd pojawiających się starych postów. ni cholery nie wiem czemu tak się dzieje i za żadne skarby nie potrafię tego dociec :/

   ok, nic się nie stało strasznego. do opiego mogę zawsze napisać w jakiejś tam sprawie ubuntowej (i nie tylko), pod ręką mam byte’a, któren nieocenioną pomocą jest…

   sratata strata ;)

Dodaj komentarz

Przeczytaj poprzedni wpis:
szlag niech trafi wszelkie wyjazdy!

ja wiem, że nikt tu nie jest winny ale już mi ręce powoli opadają. od czasu naszego radosnego wypadu na...

Zamknij