Menu serwera

trucie tyłka, płacz i zgrzytanie ząbami

to przynosi efekty! papa costa wrócił na planetę ubuntu :)

no to teraz macie przerąbane. w międzyczasie bowiem urodziło mi się w głowie coś, czego nie pisałem już od lat – felietonik okołolinuksowy. teraz tylko sklepać to do formy jakoś czytalnej i możem jechać. a że wczoraj miałem wieczór głębszych przemyśleń, będzie tego pewnie więcej. ku waszej rozpaczy, a co :)

napisał do mnie sam opi, któremu tyłek potrułem nieco w sprawie planety. oto co usłyszałem:

Aj way, nie pierdol.

reszty nie godzi się przytaczać, dzieci czasem tu wpadają… dostałem zjebkę co się zowie, poznałem moc i siłę adminowego słowa pisanego skierowanego do niesfornego użytkownika. daaaamn, z adminami miałem mało do tej pory do czynienia i zaczynam drżeć z obaw przed następnymi spotkaniami. skurczą człowieka do rozmiarów pionka, szybko wyciągniętym bóg raczy wiedzieć skąd kawałkiem kodu udowodnią mu bezmiar jego niewiedzy… strach się kurczę bać!

nie no, oczywiście żartuję! opi rządzi… odciął mnie od planety bo szły od mojego feeda jakieś złe fluidy a to koleś, który trzyma rękę na pulsie. no cóż, najwidoczniej ostatni update silnika coś namieszał ew. to ja namieszałem coś kombinując w opcjach feedów po ostatnim update. jak by nie było – popisałem gdzie trzeba w sprawie tych feedów i dostałem zapewnienie od developerów serendipity, że rzucą na to okiem.

no, to teraz zakasuję rękawy i spamuję linuksowy światek swoimi niebagatelnymi przemyśleniami :). kodować nie umiem, rysować nie umiem, komponować muzyki nie umiem… żeby nie wyjść na całkowicie nieprzydatnego użytkownika, przynajmniej nieco popiszę. kto wie, może się komuś to do czegoś przyda.

, ,

One Response to trucie tyłka, płacz i zgrzytanie ząbami

  1. byte 10 stycznia, 2006 at 16:09 #

    No patrz, ja też już mu zdążyłem się nauprzykrzać w Twojej sprawie. No nic, ważne że działa.

Dodaj komentarz

Przeczytaj poprzedni wpis:
kubuntu install day w polsce?

ta notka mnie zainspirowała. widząc te tysiące wypalonych cd z kubuntu na pokładzie (chcę, chcę, chcę! jeden komplecik wystarczy :)),...

Zamknij