Menu serwera

urodziny enderowej darii

żeby nie było, żeśma takie ponuraki i tylko w domu siedzimy… jako że da majek ostatnio cięgiem chory był, a i reszta młodzieży takoż czuła się nietęgo (prócz darii, tej podobno nic się nie ima) – urodziny enderowej córki, które miały miejsce jakiś miesiąc temu, odbyć się mogły dopiero teraz. znajomi nas sprosili, kazali na prezent kupić to i to (roztropnie mamy sobie ustaliły, czego małej potrzeba – tak powinno to wyglądać zawsze a nie zostawia się ludzi w kłopocie „co by tu właściwie kupić” :)), no i wylądowaliśmy u enderów. niestety ździebko krótko bo da majek zaczął dokazywać z braku snu i ogólnego zmęczenia.

tak czy inaczej – sto lat dario! i oby starzy mieli następnym razem kolę, czipsy i całą resztę gotową zawczasu :)

ps. ze mną nie ma problemów. na prezent zawsze chcę jakąś gierkę na playstation. aktualnie playstation 2. dobre nowości mile widziane :)

, ,

3 Responses to urodziny enderowej darii

 1. Hadret 22 stycznia, 2006 at 22:41 #

  Fotka 11, gdzie jesteś w takiej mistrzowskiej czapeczce świętego krasnoluda po prostu wymiata :D A komentarz do niego nawet bardziej!!! :D

 2. byte 23 stycznia, 2006 at 09:41 #

  Uaaaaaaaaaa… Daria ma piłeczki jak widzę. Jeden z najgłupszych zakupów w moim życiu. Kupiłem coś chyba z 200 sztuk i teraz przeklinam ten dzień i własną głupotę. Chłopaki z lubością wywalają żabę (taki pojemnik z Ikei, pewnie widzieliście) i piłeczki radośnie turlają się po całym mieszkaniu. Jak to pozbieram, to kręgosłup mam do wymiany.

  • CoSTa 23 stycznia, 2006 at 10:06 #

   no cóż byte, można było przewidzieć przy dwóch dzielnych chłopakach, że na miejscu to niewiele rzeczy ustoi, nawet tych zdawałoby się ciężkich :)

   współczuję. majka uwielbia rozpieprzać wszędzie kredki. a że ma tego od cholery i trochę… no ale na pewno nie tyle :)

Dodaj komentarz

Przeczytaj poprzedni wpis:
corpse bride i legend of zorro

w ramach sobotniego wieczoru z filmem, popełniliśmy wczoraj z żonką dwa obrazy. dwa diametralnie różne ale obydwa sprawiające sporo radochy....

Zamknij