Menu serwera

costa goes gnome again

CoSTa goes Gnome

CoSTa goes Gnome

a wkurzyłem się. hadret pieści tego swojego desktopa, robi tam jakieś cuda i ogólnie wygląda ten jego desktop rewelacyjnie. siadłem wczoraj, poszperałem i wyszperałem kilka sympatycznych zmian dla mojego gnome. przede wszystkim: dla odmiany odpalam środowisko jasne. jeszcze niedawno kombinowałem z raczej ciemniejszymi odcieniami i powiem szczerze, że pracuje się w takiej kolorystyce bardzo komfortowo. teraz pokombinuję z bielą. być może będzie się pracowało takoż miło. wątpię ale co mi szkodzi spróbować? :)

4 odpowiedź do costa goes gnome again

 1. Hadret Luty 7, 2006 o 08:13 #

  No i co, prezentuje się znakomicie (: Świetna tapeta, moje ulubione ikonki. Wszystko na swoim miejscu, podoba mi się. Jeśli chodzi o ciemne theme’y, to nie ma za wiele dobrych dla GNOMEa. Chyba, że lubisz taki MacOS-style, typu brushed, albo T-ish-brushed. Ze zwyczajnych zacnie prezentuje się ish-dark (:

 2. Paool Luty 7, 2006 o 08:49 #

  heh, ja tylko na jasnych potrafię pracować ;) ale to chyba ze względu na to że mój monitor ma już swoje lata i jak coś jest ciemne (np film) to muszę porządnie podjaśnić żeby cokolwiek widzieć. :P

  a pulpit ładny :) chociaż ja do Tango jakoś nie mogę się przekonać… ładnie zrobione ale te katalogi, ten home, ten kosz… ;)

 3. Maciej Litwiniuk Luty 7, 2006 o 13:04 #

  Ładne. Ale ostatnio gustuję raczej w Qt i KDE :)

 4. RAFi Luty 8, 2006 o 03:30 #

  Niezły brzusio :D

Dodaj komentarz

Przeczytaj poprzedni wpis:
cókier

nie wiem, czy już na joemonster leży ale jeśli nie to proszę bardzo. zupełnie nowa wizja napisów :) nie no,...

Zamknij