Menu serwera

czas popracować nieco przy stronce…

nature theme

przez ten weekend trzeba nieco przy stronce popracować. na lokalnym komputerze stoi już mi pełne środowisko to testowania kolejnych pierdół, którę chcę do szablonu swojego wrzucić i jakoś w niedziele szblon goes public. póki co, ze skrymnych uwag różnych ludzi wychodzi, że się podoba. to miłe :)

kilka uwag na temat schematu dla serendipty mojego autorstwa można znaleźć tutaj a sam szablon w działaniu można obejrzeć tutaj (z dropdown menu trza wybrać coś, co zwie się nature theme). proszę tylko mieć na względzie, że stronka testowa została napisana li tylko po to, by szablony rozwalać na wszelkie możliwe sposoby – długie tytuły, wielkie bitmpapy osadzane w treści wiadomości i takie tam inne potencjalne niebezpieczeństwa, jakie mogą userzy zaserwować naiwnemu składaczowi css-a. a to oznacza jedno – coś się ciągle może pieprzyć i nad wyeliminowaniem tych niedogodności jeszcze nieco popracuję.

tak czy inaczej – w ten weekend kończę, nie ma bata. już kilka maili w temacie skąd temat pobrać dostałem a to nie tylko łechce mą próżność bardzo ale też i mobilizuje jak należy. no to czas zaspokoić wolę ludu :))) i skończyć co się zaczęło.

, ,

Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Przeczytaj poprzedni wpis:
Rachunki, rachunki, rachunki

Tja. Właśnie podsumowałem miesiąc i wyszło mi, że 4/5 wszystkich wydatków naszego gospodarstwa domowego zżarły nam rachunki. Niby każdy z...

Zamknij