Menu serwera

da majek śpiewa

nasza córka śpiewa. okej, nie ma w tym nic nadzwyczajnego, w końcu to jedna z podstawowych umiejętności chyba każdej już-prawie-trzylatki. "problem" w tym, że da majek śpiewa swoje teksty do przez siebie układanych melodii. a zarówno teksty jak i melodie bywają pokręcone co niemiara. nie wróżę jej kariery w przedszkolu… oto przykład typowego, w miarę zaangażowanego tekstu do melodii całkowicie nieznanej bo na bieżąco przez da majka wymyślanej. nie próbujcie nawet sobie tego nucić. nie da rady. ale here we go:

kotek jeden
mały bombelek
się nazywał
a drugi suflada

baba jaga jedna
miała chatkę z masła
a druga z pudełka

starałem się zachować choć ślad tego słodkiego trzyletniego seplenienia. no i zachodzę w głowę – jaki związek ma kotek o imieniu "suflada" z chatką baby jagi zrobioną z pudełka. niestety ciągu dalszego doropha nie zdążyła spisać. no, być może uda nam się cokolwiek niebawem nagrać. wyląduje na stronie stuprocentowo :)

, , ,

6 odpowiedzi do da majek śpiewa

 1. pawlik Luty 26, 2006 o 16:51 #

  Prawdziwy freestyle ;-)

 2. Brzoza Luty 26, 2006 o 20:29 #

  Ty się nie staraj, Ty nagrywaj i zamieszczaj :)

  • CoSTa Luty 26, 2006 o 20:39 #

   nie mam czym cholera. mała na widok mikrofonu cichnie magicznie. jakiś dyktafon by się przydal czy coś takiego… :)

 3. Biter Luty 27, 2006 o 07:22 #

  Rewelacja :D

  A nagrac mozesz nawet komóreczką, nie musi przeciez to być studyjna jakośc, a nagrać trzeba koniecznie :)

  • CoSTa Luty 27, 2006 o 08:17 #

   ba biter, żeby to było takie proste… komórka nie ściąga zbyt dobrze. a da majek na widok jakiegoś urządzenia nagrywającego milknie i zaczyna się owym urządzeniem bawić, co zazwyczaj źle się kończy dla urządzenia :)

   taaak, taki dyktafonik dobrze zbierający dźwięki z otoczenia to byłoby to. zdecydowanie młodą trzeba nagrać. no i jeszcze jej opowiadane bajki… masakra powiadam ci! :)

Dodaj komentarz

Przeczytaj poprzedni wpis:
czas popracować nieco przy stronce…

nature themeprzez ten weekend trzeba nieco przy stronce popracować. na lokalnym komputerze stoi już mi pełne środowisko to testowania kolejnych...

Zamknij