Menu serwera

nowe szablony dla serendipity

jakiś czas temu informowałem o tym, że serendipity niebawem wskoczy na wersję 1.0 i że w związku z tym został ogłoszony szybki konkursik na nowy defaultowy szablon dla tego systemu blogerskiego. przyjmowanie prac właśnie co zakończono i można głosować na najlepszy szablonik.

to właśnie jeden z konkursowych szablonów aktualnie testuję. niestety, wybierać nie za bardzo jest z czego a to co jest nie wzbudza jakichś moich ogromnych pozytywnych emocji. czytam komentarze do poprzedniej notki i trochę się dziwię. czemu? bo imo średnio wszystkie te szablony wyglądają, z aktualnie testowanym włącznie. tęsknym okiem spoglądam na ładne, odpicowane i dopracowane w szczegółach szablony wordpressowe. zazdroszczę wordpressowcom tego bogactwa, w którym mogą wybierać i przebierać. serendipity, jako system zdecydowanie mniej popularny, niestety cierpi na ogromne w tym względzie braki. niestety zrobienie nowego szablonu od podstaw to sporo roboty (wiem, bo pracuję powoli ale wytrwale nad swoim własnym szablonikiem) więc zbytnio się nie dziwię, że jest jak jest.

aktualnie testowany szablonik wyleci najprawdopodobniej w cholerę (nie cierpię szablonów zmieniających się wraz ze zmianą rozmiaru okna przeglądarki – wali się cały wygląd miejscami) ale zanim poleci w diabły prosiłbym mimo wszystko o wasze opinie. przekażę je autorowi i być może facet zrobi to jak należy. bo ogólnie nie jest źle, to w szczegółach tkwią problemy.

prace zgłoszone na konkurs (wszystkie trzy :)) można oglądać tutaj.

,

1 odpowiedź do nowe szablony dla serendipity

  1. amag Luty 9, 2006 o 11:40 #

    rzeczywiście te szablony są raczej średnie

Dodaj komentarz

Przeczytaj poprzedni wpis:
jabber mi się wysypał

dziwnie to wyglądało ale jednak tak się stało. działały sobie na moim gajimie transporty i inne takie jak należy ale...

Zamknij