Menu serwera

nowy poll/głosowanie – przyszłość pc

widzę, że moja wizja niedalekiej przyszłości pecetów wzbudziła lekką różnicę zdań. dobrze, tak być powinno. ja widzę to rak, inni widzą to inaczej, jeszcze inni mają to głęboko o ile ich ulubione gry będą obsługiwane myszką ;). więc tym razem proponuje małe głosowanko właśnie w tym temacie: jak mniej więcej za kilka lat będzie wyglądał rynek komputerów i jaki kształt przybierze dobrze nam znane pudło. pytania lekko wykręcone jak zwykle więc proszę się nie zacietrzewiać :)

głosować można tutaj

co do wyników poprzedniego głosowania, w którym pytałem o zarobki, jakie uważacie za godziwe – głosów sporo, za co dziękuję ogromnie. jak się okazuje, opcja 4 tysięcy do rączki plus firmowa elektronika w postaci laptopa czy komórki została uznana za najbardziej godziwą/sensowną. prosiłem o wskazanie zarobków godziwych a nie kwot, które chciałoby się zarabiać. z ogromnym zadowoleniem widzę, że podeszliście do tego pytania poważnie. też uważam, że kwota czterech tysięcy netto jest zarobkiem godziwym. nie pozwala poszaleć ale właśnie żyć godziwie w miarę. trzy tysiące bywają już nieco problematyczne a więcej mało kto zarabia i tak. dziękuję za oddane głosy!

wyniki głosowania znajdują się tutaj

,

1 odpowiedź do nowy poll/głosowanie – przyszłość pc

  1. Hadret Luty 20, 2006 o 13:28 #

    Ostatnio zarobiłem 750 zł na rękę, więc poprzedniego poll’a pozostawię bez komentarza.

    Sam jestem zwolennikiem i Mac’a i minimalizacji, więc w tym upatruję przyszłość. Któż jednak jest w stanie przewidzieć, czy technologia nie pójdzie w kompletnie innym kierunku? (:

Dodaj komentarz

Przeczytaj poprzedni wpis:
serendipity – testując wtyczki…

chyba czas na jakąś nową kategorię, tym razem o serendipity (systemie blogowym, z którego korzystam). trochę rzeczy zaczynam tu ruszać:...

Zamknij