Menu serwera

Paranoja

Historia jest tyleż prosta co zadziwiająca. Wstrząsnęła mną (dosłownie) na tyle mocno, że aż się z Wami nią podzielę (i przy okazji przetestuję dodawanie newsów na stronce brata:))

Pewnego pięknego dnia moja małżonka mówi do mnie, że coś jej w samochodzie stuka. Stukało tak przez kilka dni, aż wreszcie ruszyłem się i wziąłem jej samochód no i pojechaliśmy w odwiedziny do znajomych. Jadąc ustaliłem, że faktycznie coś stuka, a nawet bym powiedział, że napier…. Dojechaliśmy, oglądam sobie koła (bo coś jakby w lewym tylnym stukało) no i mam efekt.

Jakiś idiota, kretyn, burek etc. raczył ukraść nam 3 (słownie trzy) z czterech śrub z lewego tylnego koła. Tak więc pomykaliśmy sobie jakiś czas na jednej śrubie. Dla nie wtajemniczonych podpowiem, że jest to równie bezpieczne co zabawa w rosyjską ruletkę z tą może róźnicą, że przy takim wypadku z reguły do piachu idą pasażerowie wszystkich okolicznych samochodów. Zdecydowanie wolałbym, aby ten ktoś zaiwanił wszystkie śruby – to by przynajmniej było widać co się dzieje, no ale to zbyt duże oczekiwanie wobec tego wszechogarniającego debilizmu.

Dla pytających po co ? ten debil ukradł śruby, odpowiadam – nie mam bladego pojęcia. Trzy nowiutkie kosztują 15 zł w salonie samochodowym. Nie wiem czy sprzeda je za 5zł….

5 odpowiedzi do Paranoja

 1. byte Luty 21, 2006 o 20:13 #

  A nie czułeś się ostatnio śledzony? Bo mnie to wygląda na zamach :)

 2. Biter Luty 21, 2006 o 21:25 #

  Zgadzam sie w pełni z Byte’m, zamach jak nic! :) Szczęscie mieliście maksymalne, i dobrze ze skończyło sie dobrze. Doprawdy trudno mi pojąć coś takiego..albo blokers z nudy to zrobił (bo wiadomo ze to stworzenia bez wyobraźni), albo menel okoliczny na jabola potrzebował a akurat pojawił mu sie rynek zbytu..to naprawde intrygujący kraj :)

 3. btd Luty 21, 2006 o 22:06 #

  Ja tak mialem w maluszku moim nieodzalowanym. Pod knajpa ktos poluzowal mi sruby w tylnych kolach. A pare dni wczesniej mialem dokrecane kluczem pneumatycznym bo zmienialem gumy. Moze ktos sploszyl goscia i miales zobaczyc auto na ceglach (ew na tarczach jak odkrecal ostatni skurw…)

 4. CoSTa Luty 21, 2006 o 22:09 #

  ooo, to jednak mój brat potrafi pisać :)

  odpukać, że nic się nie stało… na samą myśl, że mojej bratowej koło mogło się urwać aż mnie tu telepie :) (greetz ania!)

 5. Maciej Litwiniuk Luty 22, 2006 o 10:35 #

  Może brakowało mu kilku dkg to pełnego kilograma, coby na skup złomu ruszyć? Kij go wie… To polska w końcu, tu się kradnie wszystko, co możliwe. Przecież nie ma chyba sensu przytaczania dowcipu o tym, dlaczego w polsce żaden zamach bombowy nie ma szansy się udać :D

Dodaj komentarz

Przeczytaj poprzedni wpis:
nareszcie szacunek w firmie!

nareszcie, nareszcie mówią do mnie z należnym respektem, dzwonią z trwożliwym pytaniem czy to aby prawda i kiedy zdążyłem dokonać...

Zamknij