Menu serwera

po tygodniu bez kompa

fuuuuck! tydzień z dala od maszyny to chaos kompletny. setki maili (bayes! kocham cię!), setki wiadomości na newsgrupach, burdel na stronie (właśnie wyleciał plugin z guestbookiem – za spam oczywiście), dziesiątki wpisów na ulubionych blogach do poczytania, absolutna niemożliwość wpisania komentarzy cisnących się na klawiaturę…

jednym słowem: jest fajowo i będzie co robić przez najbliższe kilka dni :). póki co zobaczyłem dla mnie nową modę: gravatary. zarazili mnie btd i hadret – hadret ładnie opisał co i jak należy zrobić, by wyświetlić swojego gravatarka w komenatrzach, więc nie będę się powtarzał. fajowy bajer :). żeby nie było, że serendipity nie ma takiego bajeru. ma a instalacja/konfiguracja pliugina to jakieś dwie minuty roboty. fajny bajer. no, trzeba przysiąść do bloga konkretnie. strony innych ludzi sie rozwijają a moja leży i kwiczy :)

,

3 odpowiedź do po tygodniu bez kompa

 1. Hadret Luty 5, 2006 o 10:37 #

  Czekam na gravatary u Ciebie (: W sumie chyba na wszystkie co popularniejsze systemy blogowe jest plugin od panów z Gravatar.com ^_^ Ale to tylko dobrze o nich świadczy. Uniwersalność ponad podziałami (:

  P.S. Good to see You ^_~

  • Hadret Luty 5, 2006 o 10:38 #

   Czuję się zaskoczony…. ^^` Conajmniej zaskoczony ^_^

 2. btd Luty 5, 2006 o 12:39 #

  Pogratulować dobrej decyzji :-)

  No i fajnie że już jesteś.

  Hah, i przy okazji test plugina do firefoxa spellbound ;-)

Dodaj komentarz

Przeczytaj poprzedni wpis:
czas wracać do domu

miło było ale się niestety skończyło :/... jutro czas wracać do chałupki, w której moja nieoceniona żona ma dla mnie...

Zamknij