Menu serwera

aktualizacje ubuntu dapper

nie ma co, chłopaki ostro szaleją. i pomyśleć, że ostatnią aktualizację robiłem jakieś dwa dni temu :)

100 aktualizacji, nieźle!

6 odpowiedzi do aktualizacje ubuntu dapper

 1. Rafał Marzec 1, 2006 o 20:22 #

  Intrygują mnie te dwie ikonki pomiędzy Tomboy’iem a Gaim’em :) Można wiedziec co to?

  Pewnie jedna to zwykły stan sieci, ale druga?

  • CoSTa Marzec 1, 2006 o 20:37 #

   tak, jedna to status sieci a druga to ikona progsa co się zwie [url=http://liferea.sourceforge.net/]liferea[/url]. taki wyczesany czytnik różnych feedów.

 2. soil Marzec 1, 2006 o 20:29 #

  Coraz częściej jest coraz więcej aktualizacji. To chyba dobrze :) A tak OT, update-notifier nie zżera Ci całego CPU podczas startu systemu?

  • CoSTa Marzec 1, 2006 o 20:40 #

   nie, nie zżera. za to gnome wyraźnie zwolnił od ostatniej aktualizacji (tej sprzed dwóch powiedzmy dni). tak jak zaraz po instalce było wręcz doskonale, tak teraz coś muli. dziwne bo load w normie, te 0.30-0.40 gdy niewiele robię sobie jest. więc teoretycznie chyba nic zbytnio systemu nie obciąża. ale gnome conieco muli… no zobaczymy jak po kolejnym upgrade będzie :)

   • soil Marzec 1, 2006 o 20:47 #

    ja w szybkości działania gnome nie zauważyłem zbytniej różnicy, natomiast zaczął mi mulić przy starcie systemu co jest bardzo irtytujące. Bo po przejsciu na dappera system ładował się dwukrotnie szybciej niż gdy używałem breeziego. No, ale zapewne wszystko się poprawi, to tylko kwestia czasu :)

 3. Hadret Marzec 3, 2006 o 18:08 #

  Ech, a ja zacząłem kombinować z sesjami i… to był błąd. Teraz wywala mi masę pierdół zaraz po starcie systemu. Nie cierpię tego =/

Dodaj komentarz

Przeczytaj poprzedni wpis:
kłopotów z da majkiem ciag dalszy

okej, coś z tym zrobić trzeba. jeśli dobrze liczymy, nasza córka od mniej więcej listopada jest cięgiem chora. po ostatnim...

Zamknij