Menu serwera

Linux - Screen

nowe szatki dappera

dziś był ciężki i w sumie przykry dzień. zmeczonym okrutnie i dopiero co z roboty w sumie wróciłem :/. a tak wracając i będąc zmęczonym siadłem sobie jakąś pocztę poczytać. powitał mnie po całym dniu niebytności mój stary, dobry znajomy: dymek przypominający, że oto czekają aktualizacje do pobrania. dwa razy nie trzeba mnie było namawiać. klik i poooszło. i tu z lekkim zdziwieniem zobaczyłem, że upgraduje się pakiecik odpowiedzialny za wygląd dapperka. czem prędzej więc wrzuciłem ichni motyw i… nie wiem co o tym myśleć. sami zobaczcie:

Linux - Screen

Linux - Screen

nie ukrywam, ni cholery nie podoba mi się. kolory są z kosmosu, zupełnie nie współgrają z tapetą (choć po prawdzie nie wiem czy akurat tu były jakies zmiany bo defaultowa tapeta dawno już poleciała w cholerę :)), za bardzo do oczojebne i cukierkowe. nie takie spodobało mi się ubuntu. coś zespół tworzący grafikę dla ubuntu zapatrzył się chyba zanadto na linspire czy inne takie wynalazki. niby ładne toto ale po dłuższym posiedzeniu od ekranu odrzuca. jestem na nie.

, ,

4 odpowiedź do nowe szatki dappera

 1. Hadret Marzec 10, 2006 o 21:20 #

  Odchodzą od pierwotnego brązu na korzyść pomarańczu. Tyle, że to żadna korzyść. Też mnie się nie podoba [;

 2. Paool Marzec 10, 2006 o 21:53 #

  nie sądzę aby taka została ostateczna wersja :) po cichu liczę na to że dapper będzie śliczny ;)

 3. opi Marzec 10, 2006 o 22:16 #

  Eee? Te gadgety wyglądają jak te z Visty. :-O

 4. zero3 Marzec 11, 2006 o 07:53 #

  To krok wstecz. Much less human. Ale to nie final.

Dodaj komentarz

Przeczytaj poprzedni wpis:
kororaa xgl demo live cd v0.1

o, jak miło! można sobie potestować to całe xgl bez potrzeby instalacji. aż sobie pociągnę torrencikiem (seedów od cholery :))...

Zamknij