Menu serwera

nowy poll/głosowanie – żarcie!

w poprzednim głosowaniu pytalem o premierę ubuntu dappera i czy będzie to w linuksowym światku jakieś wydarzenie. zwyciężylo podejście zdroworozsądkowe: w znakomitej większości (blisko połowa z was na ponad 90 oddanych głosów, za które niezmiernie dziękuję) uważacie, że nie bedzie to żadne wiekopomne wydarzenie a po prostu kolejna wersja kolejnej (choć coraz bardziej znanej) dystrybucji. tylko nieco ponad 20% z was uważała, że będzie to wydarzenie. mnie cikawi dlaczego miałoby to być niby wydarzenie :). ubuntu to owszem, dystrybucja zapewne udana i rozwijająca się szybko ale to samo mozna powiedzieć o gnome, suse, fedorze czy innych znanych i lubianych dystrybucjach. jakiś komentarz do wyników anybody?

wyniki głosowania można obejrzeć tutaj

a dziś pytanie egzystencjalne: co lubicie jeść? a tak się człowiek nasłuchał o tych wszystkich ptasich grypach, że postanowił zbadać, czy naród coś jeszcze poza makaronem wciąga. choć to z jajek więc pewnie ludzie i makaronu nie jedzą. z drugiej strony – widział ktoś kiedyś makaron z jaj łabędzich? bo o epidemii wśród kur jeszcze nie słyszałem… tak czy inaczej: TV narobiła szumu, spożycie drobiu spada, do łask wraca pokrzywa i mech więc pytanie uznaje za w pełni uzasadnione. jest też opcja dla zwalczających epidemię płynem ;)

głosować można tutaj

3 odpowiedź do nowy poll/głosowanie – żarcie!

 1. byte Marzec 19, 2006 o 22:48 #

  Komentarz do głosowania w sprawie premiery Dappera: wow, jestem w większości. To nie będzie żadne wielkie wydarzenie, tak samo jak wielkim wydarzeniem nie będzie premiera Visty. Nie chodzi mi rzecz jasna o marketingowy szum a o rzeczywisty krok naprzód.

 2. btd Marzec 20, 2006 o 07:42 #

  a ja o żarciu :)

  w kfc nie widać żadnej paniki związanej z ptasią grypą. Byłem wczoraj, jadłem trochę i klientów było jak zwykle dużo.

 3. Yarpen_Abbil Kwiecień 18, 2006 o 04:41 #

  Edit: GNOME nie jest dystrybucją…

Dodaj komentarz

Przeczytaj poprzedni wpis:
tycoon city: new york

tycoon city: new yorknie lubię tycoonów. sim city było fajne ale z czasem zaczęło zżerać własny ogon a już zsimowienie...

Zamknij