Menu serwera

poznaj linuksa 3 – otwarte źródła nowej kultury

dziwne i niezbadane są ścieżki klikania… najpierw kliknąłem tutaj. tam zobaczyłem to, tamże doklikałem się tutaj, gdzie zobaczyłem linka prowadzącego tutaj.

jasio wędrowniczek :)

docelowo wylądowałem na stronie, która głosi coś takiego między innymi:

Teatr Ósmego Dnia i Stowarzyszenie Actus zapraszają na spotkanie z cyklu Społeczeństwo Alternatywne. Spotkanie odbędzie się w siedzibie Teatru przy ul. Ratajczaka 44 w Poznaniu. Co to jest Wolne Oprogramowanie, kto je tworzy i kto na tym zarabia? W jaki sposób twórcy mogą dzielić się swoimi dziełami bez obaw o naruszenie praw autorskich? Czy piractwo komputerowe to jedyny sposób na zdobycie programu "za darmo"?

o co chodzi? a o to, że w poznaniu organizują spotkanie w ramach akcji poznaj linuksa. powiem szczerze, że mam chęć na taki spęd. jakiś poznaniak się wybiera? ktoś już wcześniej na takich spotkaniach bywał? piwo pić wolno? :)

pełna dawka informacji

4 odpowiedź do poznaj linuksa 3 – otwarte źródła nowej kultury

 1. Biter Marzec 22, 2006 o 21:09 #

  Brzmi ciekawie, mogę być chetny na taki spęd, jakbyś sie zdecydował to koniecznie daj znać. A piwo wypić można zawsze… nawet jak nie można :)

  • CoSTa Marzec 22, 2006 o 21:50 #

   okidoki biterku. obaczym jaki mi plan dnia w sobotę żona wyszykuje. czekaj, moment… jakas jej koleżanka przyłazi. nooo, to znajdzie się nieco wolnego by gdzieś wyskoczyć :). pifffko, tęskne me ręce wyciągam do cię!

   • Biter Marzec 22, 2006 o 23:02 #

    No to miodzio, tak sie zgrabnie składa że i ja bede miec wyjątkowo wolny weekend totez trzeba wykorzystac i sie zmeetingowac :) Daj znac jeszcze w piatek czy aktualne bo wiadomo że to róznie bywa :)

 2. WooKy Marzec 22, 2006 o 22:51 #

  Grrrrr szkoda ze mam juz plany na najblizsza sobote:/

Dodaj komentarz

Przeczytaj poprzedni wpis:
crack attack! – mam w co grać na linuksie :)

crack attackcrack attack! tetrisopodobna gra logiczna dziejąca się w zabójczym tempie, nieźle wyglądająca i umożliwiająca rozgrywki po sieci. na linuksa...

Zamknij