Menu serwera

serendipity 1.0-beta2 wyszło!

ostatnia beta przed pełną wersją 1.0 właśnie ujrzała swiatło dzienne. przed chwilą zaktualizowałem engine bloga – przepraszam w związku z tym za moment dziwnego funkcjonowania strony i krzaczenie zamiast polskich znaczków. trochę zdębiałem bo oto zamiast jak zwykle zobaczyć dwa ustawienia na krzyż odnośnie locales używanych przez silnik strony, teraz rzuciło mi się tego na oczy nieco i spanikowałem :). jak widać wszystko chyba poszło w porządku i znów widac nasze kochane diakrytyki.

nowa beta przynosi sporo zmian, o których dokładniej możecie poczytać tutaj. jest tego jak widać całkiem sporo ale jeszcze nieco zostało do poprawienia przed wydaniem pełnej jedynki. upgrade robi się tak jak zwykle: dosłownie w dwie minuty z czego jedną pobiera się pakiet z upgrade :)

blog przez jakieś dwa dni pogada nieco po agnielsku. proszę się nie denerwować – cenię naszą mowę piekną (w żadnym innym słyszanym przeze mnie języku tak cudnie się nie klnie! :)) i poprzywracam co trzeba jak najszybciej się da. jestem w trakcie tłumaczenia silnika i mam nadzieję, że przed wypuszczeniem wersji 1.0 zdążę i tłumaczenie znajdzie się w stabilnej wersji.

źródło wiadomości
pobierz nową wersję

, , , , ,

2 odpowiedź do serendipity 1.0-beta2 wyszło!

  1. bmp Marzec 14, 2006 o 20:25 #

    A jak wygląda migracja z WordPress-a ? Z chęcią bym sobie potestował.

    • CoSTa Marzec 14, 2006 o 21:35 #

      a tego jeszcze nie testowałem ale mam zamiar sprawdzić już jakoś niebawem. generalnie można wybrać z menu import danych z wordpresa, podaje się namiary na bazę i jazda! działa ponoć bez większych problemów.

Dodaj komentarz

Przeczytaj poprzedni wpis:
a ja i tak chcę maca mini!

zacznijmy od rozpiski:bytowiskoja.rafiblog btdto tylko trzy z przejrzanych dziś na szybkiego blogów, których twórcy jakoś odnieśli się do fajnego nomen...

Zamknij