Menu serwera

serendipity – dwa nowe schematy

produkcja szablonów dla serendipity ruszyła pełną parą a koordynuje to wszystko carl galloway, który chyba nie je i nie śpi siedząc ciągle nad coraz to nowszymi schematami dla tego systemu blogowego :). mam pewne zaległości w informowaniu o nowościach schematowych ale wynikają one z po prostu braku czasu… wczoraj posiedziałem nieco przy swoim nowym schemaciku i po kilku instrukcjach garvina odnośnie zabawy kodem, zaczyna to przynosić jakieś efekty. dooobrze, to zapowiada w miarę szybkie dorzucenie czegoś i ode mnie do już w sumie niemałej biblioteki szablonów.

jazzcafe

dziś dwie produkcje. pierwsza zwie się jazzcafe i jest całkiem miłą kolorystycznie odmianą od chociażby kolorystyki mojego bloga :). ciepło, miło, przyjemnie… nieco zamotana jest kwestia kto kogo przerabiał i na kim się opierał więc w kwestii szczegółów odsyłam na stronę carla, z której też można schemacik sobie pobrać.

więcej o schemacie

pink lilies

drugi schemacik dziś prezentowany to dzieło już chyba w całości carla, na czymś tam oparte i – nareszcie – szablon dla płci piękniejszej! mało tego w serendipity do tej pory było a to co było raczej nie mogło się zbytnio podobać. ten schmeacik, który zwie się ładnie pink lilies, to po prostu strzał w dziesiątkę imo. kobity będą zadowolone. stuprocentowo. wystarczy rzucić okiem na screenshocika (drobnego ale zawsze) by przekonac się, że wszystko – od kolorków począwszy – płci ładniejszej przypaść do gustu po prostu musi :).

więcej o schemacie

no to nie pozostaje mi nic innego niż zakasanie rękawów i dorzucenie czegoś od siebie. czasu! dajta mi czasuuuu!!!!

,

1 odpowiedź do serendipity – dwa nowe schematy

  1. Hadret Marzec 8, 2006 o 21:33 #

    Jazzcafe bardzo mnie się podoba. Ten drugi nie trafia w moje gusta (:

Dodaj komentarz

Przeczytaj poprzedni wpis:
mldonkey już kompletnie (prawie) oswojony

od czasu przejścia na dappera moje użytkowanie linuksa było poniekąd wadliwe: ot kopało się coś, bez czego mój komputerek chodzić...

Zamknij