Menu serwera

serwer był nam zdechł…

nasz kochany kofeinkowy chlorek wziął i był zdechł. mowa o serwerze, na którym stoi ta godna pożałowania strona. no cóż, bywa i tak czasami (a nawet dosyć często :)). coś z macierzą zdaje się. admin mi tu starał się wytłumaczyć o co biega ale 3/4 jego słów brzmiało dla mnie obraźliwie i nie wiedząc o co mu biega taktycznie wypytałem o zdrówko :)

sorki za tę przerwę. możliwe, że w najbliższej przyszłości strona nie będzie przez chwilę dłuższą dostępna – chłopaki chcą się wziąć za jakieś prace konserwacyjne i sami rozumicie. może nie być stabilnie.

2 odpowiedź do serwer był nam zdechł…

 1. Hadret Marzec 22, 2006 o 12:32 #

  Zdarza się i najlepszym, najważniejsze, że szybko sobie poradzili i zamierzają coś z tym zrobić. Ja swoich adminów bardzo chwalę, a już ostatnio to w ogóle mam brak jakich kolwiek zastrzeżeń (:

  • krzychu Marzec 22, 2006 o 12:58 #

   Wiesz – ja to przesądny jestem: jak powiem np. że mi samochód jeździ ślicznie, to na drugi dzień mudzę odwiedzić mechanika … etc.

   ;-X

Dodaj komentarz

Przeczytaj poprzedni wpis:
co bym zrobił, gdybym dostał urlop

lista rzeczy "todo". założenie wstępne: mam urlop i nikt z pracy ode mnie nic nie chce. założenie rozszerzone: urlopu dostaję...

Zamknij