Menu serwera

świat się kończy – dentysta czyta bloga

ta wiadomość mnie zmroziła. ta wiadomość mną wstrząsnęła do głębi. ta wiadomość nie pozwala mi spać (w jedzeniu na szczęście nie przeszkadza), nie pozwala mi się skupić na pracy, nie pozwala w spokoju patrzeć się przez okno ze skupionym wyrazem twarzy w udawaniu, że chce mi się pracować. szczerze mówiąc ta wiadomość położyła kompletnie ten weekend na łopatki. a cóż to za wiadomość?

dentysta mojej żony czyta tego cholernego bloga!

"no i co z tego?" ktoś średnio rozgarnięty mógłby zapytać. jak to co z tego??? to dentysta mojej żony a prawem obrączki także i mój! załóżmy, że ten dentysta sympatyzuje z PiS. i że chciało mu się poczytać ostatnie wpisy na temat tej partyjki… już widzę rachunki, już widzę katusze, które zafunduje mi "niechcący" zbyt głęboko wwiercające się wiertło, wręcz czuję już językiem puste miejsca po wyrwanych zębach, które zapewne "i tak nie miały szansy jeszcze działać"… taki dentysta ma WADZE! a ja kolesiom właśnie borującym mi w okolicach nerwa i posiadającym WADZE ufam średnio… tym bardziej, że jeszcze za to płacę.

ogólne :)

panie bartoszu! witam i miłej lektury życzę! mam nadzieję, że będzie się pan bawił równie dobrze czytając jak ja pisząc. i z całej tej radości jakiś procent zniżki też by się przydał :)))

,

5 odpowiedzi do świat się kończy – dentysta czyta bloga

 1. Yarpen_Abbil Marzec 6, 2006 o 08:09 #

  No proszę… Mojego bloga czytają synowie mojej dentystki + informatyk z mojej szkoły… :D

  Z infą problemów nie mam, a dentystka jest nawet znośna… :D

 2. Hadret Marzec 6, 2006 o 08:53 #

  Niezły hardkor xD Do czego to doszło, dajcie spokój (:

 3. mienta Marzec 6, 2006 o 10:25 #

  Połapka popularności, musisz się z tym pogodzić ;)

 4. krzychu Marzec 6, 2006 o 11:00 #

  Ja nie chcę nic mówić, ani sugerować.

  Ale czy twoja małżowinka nie powinna mniej rozmawiać z dentystą/ami? :-X

 5. dorek Marzec 6, 2006 o 19:08 #

  Kosti ja Ci dobrze radzę, Ty teraz ładnie pisz, bo jak się wiertło obsunie, to bedzie krwawo… a nastepna wizyta jest Twoja, ja sobie na razie robie małą przerwę:) a Ciebie już zapisałam:):):)

  krzychu: ja po prostu taka zdolna jestem, że miedzy wacikami , sączkami i całą resztą specjalistycznego sprzętu tyle newsów sprzedałam:), zresztą zawsze dużo gadałam, to mi podładowuje bateryjki, ku rozpaczy Kostasa i pozwala troszeczke uspokoić nerwa, a przed zabiegiem dentystycznym leciutko się wyluzować dobrze jest…

  a poza tym ten dentysta to równy gość jest… to i pogadalam sobie troszkę

Dodaj komentarz

Przeczytaj poprzedni wpis:
oscary rozdane – crash rządzi

a więc "crash"... i dobrze bo to znakomity film jest. nocnym markom, którym się nudzi i wciągają tę ceremonię gratuluję...

Zamknij