Menu serwera

i kolejna walka z dentystą!

"o, dr. bart!"

"o, papa costa!"

czy ta wymiana uprzejmości spotkała mnie pod okoliczną budką z piwem? nieee… tak dziś wyglądało spotkanie biednego, umęczonego i nie-mającego-wolnego (szlag by to!) costy z jego oprawcą i katem: doktorem medycyny, stomatologiem dr. bartem!

oj tak, dziś dr. bart zapodał mi swoim świderkiem (bez skojarzeń proszę :)) podwójną jazdę na żywo i bez znieczulenia w postaci dorwania się do miazgi zęba jednego i punktu G zęba drugiego. byłem dzielny. nie krzyczałem. ew. darłem się tak, że sam siebie zagłuszałem, co w sumie na jedno wychodzi. w przerwach między dochodzeniem (prosiłem o coś w temacie skojarzeń :)) do miazgi i do punktu G, pogadaliśmy nieco.

dr. bart obiecał mi mniejszy ból w przyszłości i odkupienie wszelkich moich win (a będzie go to kosztowało, zaopatrzę w międzyczasie piwniczkę) za solidny serwis hostujący galerie zdjęć. rozumiecie, takie sieciowe albumy fotek. najchętniej free ale coś w sensownych ramach finansowych też się nada. i jeszcze z innych sensownych wymagań: miejsca nieco więcej niż kilka megabajtów.

5 odpowiedzi do i kolejna walka z dentystą!

 1. btd Kwiecień 28, 2006 o 19:47 #

  tzn wiesz, costa jakbys udostepnial cos sensownego i bez php safe mode to ja tez bylbym sklonny cie dofinansowac :) no chyba ze na kofeine mozna sie dostac i bedzie miala mysql

  :)

  • CoSTa Kwiecień 28, 2006 o 19:59 #

   na kofeinę się dostać to oj, teraz chyba mało wykonalne. w sumie chlor to inicjatywa dwóch bodajże kolesi, którzy pościągali swoich kolesi, którzy za zadanie mają im łącze opłacić :). w sumie bardzo fajna sprawa bo shella mam, admini pomocni jak diabli i znający się na rzeczy no i przede wszystkim znamy się z reala. między wierszami czytaj: prywatny serwerek i raczej zamknięty.

   a na mysql nie ma co liczyć, admini z obozu „postgres ponad wszystko” :)

   btw – flickr nie daje takich bajerów? konta tam cholera nie mam i ciężko orzec… nie wiem jak z pojemnością. no i ciekawe, czy to z picasą współpracuje jakoś.

 2. Grzesiek Kwiecień 28, 2006 o 21:12 #

  Flickr – można wrzucać 2GB fotek miesięcznie i nie ma limitu transferu.

  • p.Wesołek Kwiecień 30, 2006 o 06:35 #

   To coś się chyba zmieniło ostatnio (2 tygodnie), bo pamiętam na swoim koncie miesięczny maksymalny upload 20 MB. Brak limitu pojemności.

 3. CoSTa's Family Page Październik 6, 2006 o 21:56 #

  Da Majek zdrowieje w oczach. Nie to, żeby nasza służba zdrowia zrobiła się taka zajebista. Raczej małej nudzi się już w szpitalu potwornie i organizm instynktownie próbuje coś z tym zrobić. A to „coś” oznacza zdrowienie bo faktycznie nie idzie już w tym p

Dodaj komentarz

Przeczytaj poprzedni wpis:
w naszym kraju coraz zabawniej

ostatnio nawał roboty odciął mnie kompletnie od jakichś newsów, polityki i życia jako takiego w ogóle. troszkę wczoraj zdębiałem usłyszawszy,...

Zamknij