Menu serwera

serendipity – już prawie przetłumaczone

mimo permanetnego braku czasu jednak jakoś daję radę późnymi wieczorkami przysiąść i potłumaczyć nieco wszystko, co związane z tym enginkiem jest. tak na oko jakieś 80% roboty jest zrobione. okej, okej – dokumentacji nie tłumaczę ale myślę nad naklepaniem takiego szybkiego "how to", znalazłaby się tam krótka instrukcja instalacji i pokrótce opisane by zostało jak tego czegoś w ogóle używać. prostym i przystępnym językiem. przekleństwa na niedziałające rzeczy included :). bo ale to pieśń przyszłości póki co. teraz muszę zapieprzać z tłumaczeniem bo wersja 1.o już tuż, tuż. acha, jeśli ktoś będzie chętny na sprawdzenie tego wszystkiego i czy aby toto ma ręce i nogi oraz trochę sensu – proszę o kontakt, najlepiej drogą mailową.

z innej beczki – robi się wersja 1.1 serendipity, w której zmian będzie sporo. szczególnie dla projektantów szablonów (templates). będzie można poszaleć… w ręce twórców zostanie oddany (a właściwie już jest) interfejsik robiący za międzymordzie pomiędzy szablonem a modułami administracyjnymi. brzmi tajemniczo? już piszę o co mnie się rozchodzi: po prostu twórca będzie mógł załączyć w swoim szablonie… panel konfiguracyjny tegoż. to pozwoli na twotrzenie od razu szablonów z np. wieloma wariantami kolorystycznymi a użytkownikowi da możliwość bezstresowego klikania na opcjach i wyboru interesującego go feature. to już działa i to działa nieźle. reszta zależy od kreatywności twórcy szablonu. więcej szczegółów znajdziecie tutaj.

6 odpowiedzi do serendipity – już prawie przetłumaczone

 1. Biter Kwiecień 25, 2006 o 22:59 #

  Dobra robótka, czekam na 100% i od razu to sobie od Ciebie „pożyczam” – akurat mam pretekst do pobawienia sie serendipity na co miałem od dawna ochote, toteż moge byc betatesterem ;)

  • CoSTa Kwiecień 26, 2006 o 06:26 #

   okidoki. postaram się jakoś pod koniec tygodnia przesłać już kompletnie przetłumaczone rzeczy. wezmę w dwóch czy trzech sprawach bycika do pomocy bo kurczę nie mam pojęcia jak pewne rzeczy technicznie przełożyć a to admin jest i tłumacz to da radę :)

 2. Biter Kwiecień 26, 2006 o 08:17 #

  Miodzio :) A Ze Byte tłumaczyc potrafi to juz sie przekonałem ;)

 3. walth Maj 5, 2006 o 13:04 #

  Ja bym z chęcią potestował to tłumaczenie. Właśnie chciałęm się pobawic s9y :-) Jak na razie walcze z przeniesienim bazy danych wordpressa do s9y ale cos kodowanie sie nie chce zgrac. W kazdym razie z checia potestuje tlumaczenie :D

  Pozdrawiam

  • CoSTa Maj 5, 2006 o 13:27 #

   sprawdź skrzynkę. niebawem reszta.

 4. Biter Maj 5, 2006 o 17:30 #

  Mega dobra robota! Wiecej napisze jak juz sie nieco wdroże :)

Dodaj komentarz

Przeczytaj poprzedni wpis:
nadciąga długi weekend

mam nadzieję, że jakieś wolne z dorophą dostaniemy i damy radę skoczyć do stalowej woli, czyli do miejsca, z którego...

Zamknij