Menu serwera

Tapeta - Two People

świetna jest ta strona z tapetami

Tapeta - Two People

Tapeta - Two People

nie pomnę już na czyim blogu zobaczyłem tego linka i przepraszam za nie podanie tu linka do źródełka wiadomości. tak czy inaczej temu komuś dzięki. bo oto jest sobie stronka z naprawdę fajowymi tapetkami, starannie wykonanymi i obrobionymi. śmiecia niewiele i podejrzewam, że większość z was coś sobie tam dla siebie znajdzie. mnie jakoś dwa dni temu dopadł stan typowy dla wymęczenia robotowego: człowiek wraca, coś chciałby jeszcze zrobić by dzień minął mimo wszystko jakoś twórczo a tu chęci brak, zmęczenie wszystkimi porami skóry wychodzi… starczyło inwencji na wpadnięcie na stronkę i przejechanie się po prawie wszystkich kategoriach a spośród tych kategorii wyciągnięcie jakichś sensownych tapeciątek. ot chciałem mieć małą bazę tapetek dla swojego ubuntu. więc klikałem i ściągałem. ot i twórcze spędzanie resztki dnia gdy chce się tylko leżeć i nic nie robić :)

dogrzebałem się tam kilku cukierków, jak choćby ten prezentowany obok. kilka celebrities z angeliną jolie w roli głównej (no podoba mi się ta laska, nic na to nie poradzę :)), kilka zaprawdę klimatycznych tapetek z ładnymi kolorkami lub prawie całkowitym tych kolorków brakiem… jednym słowem: zrobiła mi się ładna paczuszka, którą postanowiłem się podzielić. może ktoś coś wyszpera i dla siebie. rzecz poleży na serwerze jakoś przez ten weekend więc proszę o pośpiech w pobieraniu. później leci w cholerę. prawie wszystkie tapetki w rozdzielczości 1600×1200 – taka rządzi na moim desktopie. na stronce jednak dana tapetka jest udostępniana w różnych rozdzielczościach więc problemów z dobraniem pasującej być nie powinno. jeśli więc ktoś chce, to zapraszam do pobierania. bycik powiedział, że kilka jest niezłych indeed.

wallpaperstock.com zaprawdę niezła stronka z tapetami.

,

13 odpowiedzi do świetna jest ta strona z tapetami

 1. Azrael Nightwalker Kwiecień 8, 2006 o 08:44 #

  Patrzę do kategorii Linux a tam prawie same BSD… O_o

 2. Hadret Kwiecień 8, 2006 o 08:50 #

  Nie wiem dlaczego, ale Angelina Jolie w ogóle mi się nie podoba… Mimo, że brunetki, przeważnie, znacznie bardziej mi się podobają niż np. blondynki. Nvm.

  Stronka znakomita. Tapety świetne, sam będę musiał sobie jakąś nową wygrzebać bo obecna już mi się przejadła (:

  • krzychu Kwiecień 9, 2006 o 09:00 #

   Mnie też nie :)

   Ale są inne milusie dla oka obrazki.

  • Olgierd Kwiecień 10, 2006 o 11:39 #

   a ja bym za to wolał jakiś ładny obrazek z Panią Jolie, bo ładne oczy ma…

 3. Tomasz 'mrman' Skórski Kwiecień 8, 2006 o 09:25 #

  „tapetka” „paczuszka” „stronka” …

  nie za duzo zdrabniania? ;)

 4. shrew Kwiecień 8, 2006 o 14:10 #

  no niby fajne tapetki, ale ja wole bardziej naturalne…

 5. bmp Kwiecień 8, 2006 o 14:59 #

  Fajne tapety, zdjęcia itp. można znaleźć tu: http://sxc.hu

 6. liDEL Kwiecień 8, 2006 o 15:24 #

  A ja się poczestowałem tapetą — jest w moim XDM podczas logowania :)

 7. CoSTa's Family Page Czerwiec 7, 2006 o 19:43 #

  idealnie w moim guściea wszystko to przez craiga. szlag niech go trafi, zafundował mi dziś spoooro ściągania. o co poszło? a o stronę pixelgirl presents… w jednym z komentarzy zarzucił tym namiarem i jak się dziś przykleiłem, tak nie mogłem się odkleić.

 8. CoSTa's Family Page Lipiec 15, 2006 o 08:23 #

  Gnome UbuntuW ramach zapełniania testowego Picasa Web Albums jakąś treścią, wzięło i się uploadnęło 70 megabajtów tapet na konto. Pisałem swego czasu o dwóch sympatycznych stronach z tapetami (we wpisach Świetna jest ta strona z tapetami i Kolejna doskona

 9. CoSTa's Family Page Grudzień 20, 2006 o 23:04 #

  Od dłuższego już czasu łażę sobie po necie i szperam za róznymi stronkami, na których warto się zatrzymać bo dają tam:prace ładne,za darmo,do użycia na każdym desktopie,w różnych rozmiarach i formatach.Grono moich ulubionych stronek powiększyło się właśni

Dodaj komentarz

Przeczytaj poprzedni wpis:
niebezpieczna droga do pracy

a tak sobie dziś z rana jechałem do pracy i nagle poczułem mroźny powiew po plecach. w myślach zwyzywałem zimę...

Zamknij