Menu serwera

wypad do jeleniej góry – wielkanoc 2006

ten okularnik to moja żona, sympatyczna czasami bestia :)

miały być zdjęcia więc nie ma co kombinować tylko trza je pokazywać. rodzinka do wrzucania fotek przymusza (szczególnie grecki jej odłam) ale jakoś na porządną cyfrówkę zrzucić się nie chce. norma :)

wielkanoc 2006 spędziliśmy w gronie jeleniogórskiego odłamu rodzinki. prócz świąt powodem wyjazdu było bicie pokłonów przed ojcowską plazmą a po tych pokłonów pobiciu – GRANIE! oj, grało się zarąbiście po prostu. moje małe playstation 2 spociło się nieźle… na kilku fotkach uwieczniłem dla swojej potomności, czyli da majka, jak też gierki w roku 2006 na konsoli wyglądały. będzie miała się z czego nabijać kiedy już wspólnie uzbieramy na jakieś playstation 4. a ja i tak jestem wciąż pod wrażeniem pykania na 42 calach plazmy z solidnym dźwiękiem 5.1. taaaak, to jest TO!

niestety ale nie mam ni cholery dziś czasu na komentowanie fotek, tym bardziej, że jest ich całkiem sporo – zebrało się blisko 60. napisać coś mniej lub bardziej dowcipnego do każdej foteczki przerasta dziś moje siły. bywa czasem i tak. co się odwlecze to nie uciecze. kilka fotek aż się prosi o mały komentarz :)

sporo mojej żonki gdzieś tam się przewija. oczywiście wszędzie wtrynia się wszędobylski da majek, którego wyciągnąć z kadru ciężko. a i sam aparat ma jakąś taką dziwaczną tendencję do ustawiania się na naszym małym skarbeńku i rejestrowania czego się tylko da. uwieczniło się nieco wielkanocnego stołu oraz spacerek w niezbyt miłych okolicznościach przyrody. tam doropha dorwała da majka i zamęczyła córę sesją zdjęciową. anyway, droga rodzinko i może jakiś nieznajomy przybyszu – miłej zabawy. to rodzinne fotki więc nie ma się co napalać na seks, przemoc i inne przyjemności. tu jedziemy po bożemu. ale z tym seksem i przemocą to w sumie pomysł niegłupi. może nawet byśmy cos na tym zarobili? muszę z dorophą pogadać o jakiejś płatnej galerii :)

3 odpowiedź do wypad do jeleniej góry – wielkanoc 2006

 1. pawlik Kwiecień 20, 2006 o 23:19 #

  hasło, hasło? ;->

  • CoSTa Kwiecień 20, 2006 o 23:22 #

   upgrade done :). już wszystko działa jak należy. matko, ten soft to poootęęęgaaaa!

 2. byte Kwiecień 22, 2006 o 05:47 #

  O, Góra Szybowcowa. Pamietam, jak byłem tam na koncercie jakimś elektronicznym. Przyjechałem ze śpiworem a STRych oczywiście bez. Budzę się nad ranem i widzę że jestem bez śpiwora, natomiat Rysio śpi smacznie cały opatulony. Pamiętam też przedzieranie się po ciemku przez ten lasek żeby wejść na krzywy ryj, bez biletów. Ech, wspomnienia :)

  Kurcze, widzę że córa rośnie wam powabna nad podziw. Proponuję już teraz zawrzeć pakt o nieagresji i postawić Majkowi szlaban na kontakty z płcią odmienną, bo przecież moje chłopaki też raczej z tych przystojnych :)

Dodaj komentarz

Przeczytaj poprzedni wpis:
międzysystemowa mobilność

no i wychodzą mi problemy w używaniu dwóch systemów jednocześnie. być może ktoś zna na taką przypadłość sensowne remedium. jeśli...

Zamknij