Menu serwera

i jak tu człowieka ma szlag nie trafić?

eeech, taka robota to o kant dupy potłuc :/. właśnie się dowiedziałem, że folder, nad którym przesiedziałem z cztery dni, nie pójdzie jednak do druku. powód? kompleksowa zmiana kolekcji kolorów jakichś płyt, paneli czy czego tam jeszcze. i tak szlag trafił kilkanaście ładnych godzinek dłubania. no przecież można szału dostać alibo może i coś gorszego człowieka strzelić. to ja się spinam, to ja się męczę, po godzinach zostaję by to cholerstwo na czas było gotowe a tu się okazuje, że kolesie sami nie wiedzą co będą sprzedawali za miesiąc. szlag!

mam to w trąbie, od dziś grzecznie koło 16.30-17-tej spadam do domu i mam gdzieś, czy z czymś się ta firma wyrobi czy też nie. nie lubię gdy się mój czas marnuje. po prostu nie mogę tego ścierpieć.

btw – właśnie opanowuję sztukę tabelarycznej kompresji w corelu :). coś, co zostało rozplanowane na jakieś 40 stronek musi wleźć w tych stron szesnaście. plus tniemy koszty i walimy wszystko w dwóch kolorach (prócz okładki oczywiście). mnie to wygląda na robotę kompletnie od początku… ale nie spinam się, w końcu siedzę tu, za to mi płacą to sobie dziergam, co mi tam. tyle że mogą zapomnieć o siedzeniu do wieczora i wyrabianiu nadgodzin przez niżej podpisanego. i okej, to zdrowszy układ imo :)

3 odpowiedź do i jak tu człowieka ma szlag nie trafić?

 1. Biter Maj 17, 2006 o 07:28 #

  Nieźle… zdecydowanie zajeb komuś :)

 2. fisz Maj 17, 2006 o 10:37 #

  nie przejmuj sie. Ja sie miotam juz 2 tyg. z plakatem. 4 raz go zminieniajac calkowicie bo ktos umyslil wywalic „tylko” 1 element. Nie wspomne juz ze nie udalo sie wytlumaczyc 60letniemy panu ze logo to nie jest zdjecie+napis i wszystko w bitmapie. A co tam kilkadziesiat godzin „jak krew w piach” a efekt mizerny.

  „E panie, dla pana to kliknac tu i tam i masz pan”

  ehhh

 3. Savek / Piotr Maj 20, 2006 o 00:08 #

  „nie lubię gdy się mój czas marnuje. po prostu nie mogę tego ścierpieć.” o tak! święte słowa!!! Mam to samo!

Dodaj komentarz

Przeczytaj poprzedni wpis:
traumatyczne doświadczenia u dentysty

- to co papa costa, zakładamy znieczulenie?- a gdzie tam, nie godzi się!- będzie bolało!- twardy jestem...może i twardy. na...

Zamknij