Menu serwera

kampania reklamowa krono original

reklama krono original

no, dziś firma, w której robię, startuje z nową kampanią marki krono original. w sumie może i powinienem to zlewać ale nie zlewam – też mam tu swój udzial. okej, nie renderowałem tych dzięciołów :) ale narobiłem się (a to dopiero początek) przy różnych folderach, ulotkach czy inszych takich drobiazgach po łokcie. na samą myśl, że w sumie dopiero zaczyna mi się jazda aż coś mnie skręca… URLOPU!

obok screenik z reklamówki, która dziś zaczyna latać po telewizjach. sama reklama (niestety w mocno średniej jakości :/) leży i czeka sobie na popbranie o tutaj. filmik dowcipny ale imo zupełnie nie spełnia się w roli reklamy. przede wszystkim zakłada, że ludzie pamiętają filmik wcześniejszy – imo założenie z gruntu głupie. połowa przekazu ginie bez znajomości wcześniejszego spotu a kto by go pamiętał – sam mam z tym problemy :). nie to, żebym był marketingowcem ale takie założenia to można między bajki włożyć.

tak czy inaczej filmik średnio-zabawny, może nawet warty zobaczenia. a cichy bohater tego szaleństwa, jakim jest kampania (chodzi oczywiście o mnie :)), domaga się urlopu i podwyżki. szkoda, że nikt tego głosu z dołu nie słucha… chyba trzeba będzie krzyknąć głośniej. a później spakować manatki i szukać nowej pracy :).

strona krono original
pobierz filmik (4,6mb)

4 odpowiedź do kampania reklamowa krono original

 1. Golem_XIV Maj 22, 2006 o 18:58 #

  Reklama – reklamą a dziś z Ubuntu Dappera zniknąly magiczne słowa Dapper Beta

  • bmp Maj 22, 2006 o 20:36 #

   Też to zauważyłem :) 4 czerwca się zbliża wielkimi krokami. Dapper na 20-te urodziny będzie.

 2. krzychu Maj 23, 2006 o 13:24 #

  A ja znam i pamiętam poprzednią reklamę :)

  A swoją ścieżką – czemu jeszcze zieloni/czy inni ’empatyści’ nie oprotestowali tych spotów? No czemu?

  • CoSTa Maj 23, 2006 o 14:58 #

   a bo ja wiem krzychu? może nudzi im się już tak bardzo, że nawet nie chce im się protestować? kto tam zgadnie jakimi ścieżkami podąża umysł zielonego…

Dodaj komentarz

Przeczytaj poprzedni wpis:
serendipity – majowe zatrzęsienie

small business template"ruszyła maszyna po szynach" chciałoby się rzec. dla serendipity powstaje temat/styl za tematem/stylem. robi się coraz ciekawiej i,...

Zamknij