Menu serwera

najlepszy polski serial komediowy

to oczywiście rodzina zastępcza. wciągamy z żoną maniami. ten serial to ewenement w polskiej telewizji jeśli o komedie chodzi. inteligentny, autentycznie zabawny, ciepły no i bez sitcomowej maniery puszczania "śmiechu widowni" w tle czyli instruowania widza "teraz śmiej się kretynie".

i proszę, jak się okazuje można wyprodukować coś dobrego bez porzeby ściągania ze mnie abonamentu, za który muszę i tak wciągać reklam więcej niż w telewizjach tzw. komercyjnych. polsacie! bądź pozdrowiony!

rodzina zastępcza na stronach wiki
rodzina zastępcza na stronach serwisu filmpolski.pl

10 odpowiedzi do najlepszy polski serial komediowy

 1. byte Maj 13, 2006 o 09:45 #

  Ale przyznasz, że powinni go już pochować? Dzieci od kiedy dorosły już nie są zabawne, poziom trzyma jeszcze pan policjant, no i Fronczewski.

  • Miro Maj 13, 2006 o 12:10 #

   Moim zdaniem serial wciąż trzyma dobry poziom. Szkoda tylko Kownackiej, że jej coraz mniej… ;-)

 2. Robert PaneQ! Pankowecki Maj 13, 2006 o 12:40 #

  Eee costa? Jaja sobie robisz ? Przecież ten serial, jak wszystkie inne polskiej produkcji jest żenujący, przynajmniej w mojej opinii. Nie rozumiem, jak można go lubić, ale akceptuje to i nie żadam wieszania na stosie.

  Anyway dowiedziałem się dzisiaj, że jesteś z Poznania. Pozdrawiam przedszkole koło Cytadeli, niech dobrze służy twemu dziecku :-)

 3. btd Maj 13, 2006 o 13:00 #

  eee ‚rodzina zastepcza’ jest inteligentna?

  heh costa, zbieram szczene z ziemi, no ale kwestia gustu – jeden lubi dj bobo a drugi slayera ;-)

 4. CoSTa Maj 13, 2006 o 13:18 #

  te, malkontenci, palcem mi pokazać proszę lepszy polski serial komediowy. eee… kiepscy? nie-daj-boże-nania? m jak miłość? :)

  twardo stoję na swoim stanowisku! i żaden slayer mi w tym nie przeszkodzi :)

  • btd Maj 13, 2006 o 20:04 #

   heheh a ja lubie nianie zwlaszcza zlosliwosci jej i konrada ;-p

 5. Robert PaneQ! Pankowecki Maj 13, 2006 o 13:23 #

  Ekhm to, że jest najlepszy, nie znaczy, że jest dobry, jak sądze.

  • CoSTa Maj 13, 2006 o 13:30 #

   „de gustibus…” :). imo jest dobry. ale spoko, nie będe nawracał bo nie o to przecież chodzi. nie podoba ci się? też dobrze! jakaś różnorodność być w końcu musi bo byśmy z nudów pomarli ;)

   btw – posen pozdrawia posen! dziś to sobie dokładniej obejrzałem. nic wielkiego ale przynajmniej blisko to się człowiek nie nałazi. a to duży plus dla mojego leniwego usposobienia :)

 6. Hadret Maj 15, 2006 o 17:13 #

  Podoba mi sie raczej srednio… Ale faktem jest, ze policjant wymiatal ;-)

 7. Brzoza Maj 15, 2006 o 20:44 #

  Serial jest cool. To jedyny serial, jaki jestem w stanie obejrzeć (i to z wielką przyjemnością!) w polskiej telewizorni. Wszelkie klany, złotopolskie mnie męczą i wiszą mi zupełnie. No, może poza tym zajebistym serialem k jak kupa. Jak to coś leci w tv, to mnie już szlag jasny trafia na sam dźwięk. Moja zonka musiała zejść do głębokiego podziemia z oglądaniem tego chłamu.

  A rodzinka zastępcza po prostu rządzi:)

Dodaj komentarz

Przeczytaj poprzedni wpis:
xp vs gnome – luźne rozważania o wyglądzie desktopów

posiedziałem nieco na windows xp ostatnio. a chciałem sobie trochę pograć, uruchomić drugi system, sprawdzić czy wszystko jest w porządku....

Zamknij