Menu serwera

Savage 8 – nareszcie wyszedł!

savage 8 – jak widać z wine działa zgrabnie

no wyszedł nareszcie. ile to czekania? rok? dłuuugo jak by się nie patrzeć. no ale biter wziął i się spiął, zebrał nieco leciwego już materiału do kupy i buchnął numerek 8 swojego zina. savage 8, bo o nim mowa, to scenowy mag, który z założenia jest… mało scenowy. sporo tu różnej maści kursów, tekstów raczej specjalistycznych i ogólnie adresowanych nie tylko do scenowców. szczerze mówiąc o demoscenie to akurat w tym wydaniu raczej niewiele. ot rezultaty wieeelu party, jakie się w międzyczasie wydarzyły, chartsy i… to chyba wszystko. reszta to już samo mięso i surówka.

wspomagajcie biterka! wiele jest rewelacyjnych materiałów wiszących po blogach (kilka zaprawdę fajnych howto o css-ie można wygrzebać u riddla na ten przykład), które warto rozprzestrzeniać jak tylko szeroko się da. biterek uczciwy jest, zlinkuje wszystko jak należy, autora wymieni gdzie trzeba i namiary zostawi, kasy za to nie bierze… rzućcie mu na maila linki do takich poradników. wbrew pozorom sporo osób biterowego zina czyta. swego czasu ukazywał się savage bardzo regularnie, mam nadzieję, że biterek wróci w tym temacie do korzeni :) więc teksty nie powinny się dezaktualizować (przez przeleżenie) zbyt prędko.

a więc pobierajta i czytajta. ja właśnie dopiero co zassałem maga i mam nadzieję na przyjemną sesję z nim tego wieczora. z wine działa bardzo dobrze jak się okazuje. no ale zobaczymy co tam crew savagowy wymyślił…

strona savage (w permanetnej jak widzę przebudowie :))
download

5 odpowiedzi do Savage 8 – nareszcie wyszedł!

 1. byte Maj 16, 2006 o 20:09 #

  Słodki jest, czytałem w pracy :)

 2. Biter Maj 16, 2006 o 20:22 #

  Hihi :) Faktycznie delay sie konkretny zrobił…. Co do wsparcia to bardzo mile widziane będzie, następny numerek planuje wydać pod koniec wakacji i licze na to ze mi sie to uda, naprawde czyta to masa dzieciaków (i nie tylko) totez sławni będziecie ;) A o demoscenie coś tam wiecej sie znajdzie nawet bo recenzje są, raporciki a nawet wywiady – niestety mało tego.

  p.s. a stronka ssie i o niej prosze sie nawet nie wypowiadac, robiona była niegdys w godzine na kolanie jako tymczasowa zapchajdziura (nie nalezy patrzec do środka;)).

  Własnie przystosowuje Serendipity do swoich potrzeb, toteż niebawem nie bede musiał sie tego wstydzić ;)

  • CoSTa Maj 16, 2006 o 20:25 #

   ooo… grzebiesz coś przy serendipity? pewnie jakiś odjechany temacik klecisz, co? biterek, ja to cię wykorzystam kiedyś w tym temacie :)

   • Biter Maj 16, 2006 o 20:40 #

    Najpierw musze dobrze rozgryź ten systemik a to kilka dni albo i tygodni potrwa :) A schemacik owszem, chce zrobić to tak żeby nie było widać od razu że to serendipity. Wykorzystywac jak najbardziej możesz, ja Ciebie zresztą tez bede za chwile, bo pytań mi się juz kilka zebrało :)

 3. CoSTa's Family Page Luty 18, 2007 o 17:25 #

  Savage 9 – fajowa grafika i muzykaBiter nie przestaje mnie zaskakiwać. To jeden z tych kolesi, którzy mimo wieku, oficjalnego już zdaje się zaręczenia (no, w końcu przeca to opijaliśmy więc chyba już wszystko oficjalne jest jak trzeba :)), mnóstwa powodów

Dodaj komentarz

Przeczytaj poprzedni wpis:
ścinanie włosów – stary rytuał godowy

jeeez, padnientym. i tak do końca tego miesiąca, kiedy to odbędą się kolejne targi. później przyjdzie czas na kolejne i...

Zamknij