Menu serwera

google talk – fajna sprawa

google osacza mnie z każdej strony, także od strony komunikatorów. jako że w pracy mam wyrżnięte wszystko, co nie jest bezpośrednio w wykonywaniu pracy przydatne – brak kontaktu ze światem stał się poniekąd problemem. no samymi mailami człowiek da rady ale czasem trzeba coś szybko załatwić, odpowiedzieć na jakieś prędkie pytanie i w ogóle mieć to poczucie choć odrobiny swobody :)

google talk to póki co jedyny komunikator (inne też by pewnie działały ale nie chce mi się męczyć z konfigurowaniem), który od kopa ruszył prawidłowo na moim pracowniczym biurku. do tego prosty, intuicyjny, estetyczny… czegóż chcieć więcej? no to w kontakcie przybył jeszcze jeden adresik mailowy i jeszcze jeden wskaźniczek dostępności. teraz dla moich czytelników jestem stale pod ręką i można mnie w każdej chwili zbluzgać. warunek – oduczenie się złych nawyków (gadu gadu) i nabranie dobrych (jabber) :)

4 odpowiedź do google talk – fajna sprawa

 1. walth Czerwiec 28, 2006 o 08:58 #

  Hehe no ja też zachęcam swoich znajomych do zaczęcia przygody z Jabberem. Na razie bez większych efektów… Gadu-Gadu najnowsza wersja jest naprawdę ładny :-)

 2. karwasz Czerwiec 28, 2006 o 08:59 #

  a meebo? jak rozumiem wycina cie od swiata jakies proxy…

  • CoSTa Czerwiec 29, 2006 o 05:10 #

   tak, proxy mnie odcina kompletnie. zakmnięte jest prawie że wszystko cholera :/

 3. jacca Czerwiec 28, 2006 o 09:22 #

  na google-talk (obowiązkowe w pracy) mam szefów różnorakich – także raczej niezbyt pozytywnie mi się ten komunikator kojarzy ;)

Dodaj komentarz

Przeczytaj poprzedni wpis:
moja praca jest fajna :)

pierdoła ale półtorej godziny w plecy :/nie no, nie piszę tego z przekorą. autentycznie coraz bardziej lubię to, co robię....

Zamknij