Menu serwera

Kontr-komentarz by Brzoza ;)

Ha, a ja mam inne zdanie na temat tego meczu.

UWAGA: Mecz mi się P O D O B A Ł !!!!!!! A poniżej piszę dlaczego ;)

Otóż mecze i sporty ludzie wymyślili aby dostarczyć nam rozrywki, adrenaliny, emocji, zabawy etc. To trochę jak z kinem. Kupujesz bilet, idziesz obejrzeć i czekasz na emocje. Możecie mówić co chcecie, ale ten mecz dostarczył emocji co niemiara. Może nam się owe emocje nie podobają, ale kto powiedział, że zawsze muszą? W kinie raz na pewien czas nie chcemy przecież happy end’u. Zauważcie jak długo pamiętamy te filmy, które właśnie kończą się źle, a nie dobrze? Rozrywka była? Ano (przynajmniej w naszym przypadku) była. Spotkaliśmy się w małym, ale zacnym gronie. Pifko polało się mocnym strumieniem i rozrywki miałem pod dostatkiem. Adrenalina była? Ano była. I to jak cholera. Gardło dzisiaj mnie piecze. Syn kolegi (ma całe cztery lata) biegał lekko przerażony dlaczego ojciec z kumplami piłuje ryja. Najlpesza z żon patrzyła z niedowierzaniem na to niecodzienne w moim przypadku zjawisko. Adrenaliną byłem napakowany na maksa. Emocje i zabawa była? O w mordę. To były dopiero emocje. Myślę, że większe nawet, niż gdybyśmy wygrywali ten mecz! Ciśnienie było na maksa, żona kolegi musiała w milczeniu znosić nasze wybryki… Happy end? Ano właśnie tylko tego nam zabrakło, ale może tak miało być? Może my jesteśmy takie kino offowe, co to idzie w poprzek nurtom. Skoro inni mają happy-end, to czemu my mamy też mieć? A może wreszcie to przejaw naszego mesjanizmu? No przecież kuźwa ktoś musi przegrać, aby wygrać mógł ktoś. No więc przegrywamy my Polacy, aby cieszyc się mogli Ekwadorczycy. Wot taki szlachetny gest ;)

Tak, mecz dostarczył mi i emocji, i rozrywki, i adrenaliny… Podobał mi się jak cholera. Ogólne :)

8 odpowiedzi do Kontr-komentarz by Brzoza ;)

 1. mav Czerwiec 10, 2006 o 21:02 #

  a w domu wszyscy zdrowi? ;-P

 2. CoSTa Czerwiec 10, 2006 o 21:02 #

  ot i zdrowe podejście :)

 3. walth Czerwiec 10, 2006 o 21:20 #

  Muszę przyznać, że podoba mi się takie podejście :) Zdrowo, wesoło i generalnie na luzie. Tak trzymać.

 4. Leszek Czerwiec 11, 2006 o 07:00 #

  Mnie tam specjalnie piłka nie interesuje, ale obejrzałem. Żona mało zawału nie dostała przy drugiej bramce. Rzeczywiście, emocje :)

 5. karwasz Czerwiec 11, 2006 o 10:43 #

  taka mała anegdotka:

  Co zrobi trener Janas jak wygra mundial?

  Wyłączy PSX i pójdzie spać ;]

  • CoSTa Czerwiec 11, 2006 o 12:07 #

   coś pan janas w takim razie mało zarabia… psx??? w 2006 roku??? :)

  • Brzoza Czerwiec 11, 2006 o 12:31 #

   hihihihihihi :) Dobre! Już wiem po co wymyślono te gierki – bo mnie nigdy jakoś nie kręciły:)

Dodaj komentarz

Przeczytaj poprzedni wpis:
polska – ekwador i mój komentarz do meczu

komentarz będzie niezwykle krótki, bo co tu komentować:BUHAAAA HAHAHAHA HAAAAAAA HI HIHIHIHI HEHEHEHEHEHEHEEEEE (o jezu, już nie mogę - oddech!)HIHIHIHIHIHEHEHE...

Zamknij