Menu serwera

my tu sobie gadu gadu…

…a tu pękło 100 tysięcy wejść na naszą stronkę domową. cieszyć się? martwić? odbijać szampana? film jakiś obejrzeć? taaak, to ostatnie wygląda na najbardziej odpowiednią opcję :)

wszystkim odwiedzającym, stałym i przypadkowym – dziękuję. rodzinnie tu sobie klepiemy w sumie niby dla siebie ale tak po prawdzie to dla was. wiem, wiem – nudno i bez polotu ale hola! kto powiedział, że w tej cholernej sieci mają klepać tylko geniusze pióra/klawiatury? tym mniej genialnym… no, w sumie to nie genialnym… no dobra, tak właściwie to wręcz uposledzonym – im też się należy!

a skoro się należy, to jeszcze trochę popiszemy. no i jeszcze nie wrzuciłem zdjęć dorophy spod prysznica… no i jeszcze da majek nic nie napisał… eeech, jeszcze sporo przed nami :)

9 odpowiedzi do my tu sobie gadu gadu…

 1. RAFi Czerwiec 16, 2006 o 21:18 #

  Czekam zwłaszcza na to pierwsze ;p

 2. ish Czerwiec 16, 2006 o 21:58 #

  no i co sie cieszy? juz Cie gonie ;)

  a tak btw: gratulacje – spodziewaj sie teraz zarzutu ze piszesz o niczym i sie chwalisz i w ogole ;)

 3. Fipaj Czerwiec 17, 2006 o 07:46 #

  Kongratulacje :)

 4. Brzoza Czerwiec 17, 2006 o 09:21 #

  UUUU – słabo. Po cholerę się bracki wychylasz? Teraz zostaniesz zaliczony do mediów (masowych) i KRRiTV będzie chciała mieć wpływ na treści tu publikowane. Ergo – wywalą Cię na zbity pysk z tej fuchy braciszku:)

  Końgratulejszyn anyway;)

  • CoSTa Czerwiec 17, 2006 o 10:42 #

   fakt cholera… dostanę zaraz pół miliona kary i jedyne co mi pozostanie, to zaciągnąć kolejny kredyt i spłacać do siódmego pokolenia zstępnego :)

  • xristina Czerwiec 17, 2006 o 15:50 #

   Jestem zaszokowana .100 tysiecy ciekawych zobaczylo sliczna mordke Majki.Ty mozesz zarobic dobrze wykorzystujac ta sliczna mordke.Zaszokowana ciotka Xristina

   • CoSTa Czerwiec 17, 2006 o 22:05 #

    cioteczka wpadła :). kolejna! no nareszcie! której mam zrobic konto, by dopisywała tutaj co tam się w greckim odłamie familii dzieje? :)

 5. ciotka's eleni Czerwiec 19, 2006 o 09:19 #

  gratuluje chociaz nie wiem czy to duzo czy malo…grecki odlam familii udziela sie w tym kierunku jak moze mimo…podeszlego wieku

 6. CoSTa's Family Page Grudzień 6, 2006 o 20:11 #

  Prawie pół roku temu stronka dobiła stu tysięcy wejść. Była mała feta (wciągnąłem jakiś film – z braku recenzji sądząc, musiało to być zwyczajowe byle co), panienki, szampon, te sprawy… Dziś głupio mi urządzać jakąś bibę bo jestem kątem u brackiego w mi

Dodaj komentarz

Przeczytaj poprzedni wpis:
serendipity – wersja 1.0, nareszcie!

przespałem premierę wersji 1.0 mojego silniczka. ale wreszcie jest! stabilne, z naszym językiem (tu muszę opieprzyć garvina za niepodmienienie plików...

Zamknij