Menu serwera

serendipity – TO się nazywa support!

ok, piosenka będzie krótka: godzina 21.28 – wysyłam maila do garvina z opisaniem kilku problemów we współdziałaniu serendipity z sqlite. podaję kilka błędziorów, jakie mnie się pokazują w wersji 1.1 oraz zgłaszam drobny fakt pomylenia (przeze mnie najprawdopodobniej) plików z tłumaczeniem. poszło zamiast UTF-8 zakodowane w ISO. skutki są… średniej jakości :) – spokojnie, niebawem zostanie to poprawione.

godzina 21:53 dostaję maila zwrotnego. WSZYSTKIE błędy, jakie używając wersji 1.1 mi się pokazywały zostały poprawione. obsługa sqlite powinna być teraz pełna i prawidłowa. ewentualne inne błędy mogą powodować wtyczki, które nie obsługują sqlite – te trzeba wyłapać i zgłosić.

TO kochani nazywam sprawnym supportem :)

2 odpowiedź do serendipity – TO się nazywa support!

  1. Robert Pankowecki Czerwiec 8, 2006 o 22:18 #

    A co ty mówisz, przecież wszyscy wiemy, że ten marny open source to nie ma żadnego wsparcia, tylko płatne rzeczy Ci to gwarantują.

    Swoją drogą bardzo miło się mi zwykło rozmawiać z deweloperami aplikacji, które używam. Fajni ludzie zwykle się okazuję.

  2. CoSTa's Family Page Czerwiec 10, 2006 o 01:16 #

    serendipity – konfiguracja wtyczeknieskromnie może tylko powiem, że przesiadka na wersję 1.1-alpha7 odbyła się w sumie bezboleśnie. całość działa aczkolwiek nie bez problemów pewnych. dzielnie robię za testera i wyłapywacza bugów i właśnie kilka wyłapałem

Dodaj komentarz

Przeczytaj poprzedni wpis:
i już po reinstalacji ubuntu

a zachciało mi się przeinstalować wczoraj system. nagle mnie naszło, że z chęcią zobaczyłbym jak nowe ubuntu wygląda na starcie...

Zamknij