Menu serwera

Future Sound of London – Unreleased Performances

O, poczęstuję linkiem, a co. Czasem i papa CoSTa może linkować do czegoś wartościowego. A zawartość eftepa, do którego podlinkuję, jest wartościowa. Przynajmniej dla każdego chyba fana FSOLi. Co siedzi na eftepie? Może zacytuję:

The intention of this site is to serve „non-release” performances by The Future Sound of London (also known as Amorphous Androgynous, Smart Systems, Yage and others).

Nieco więcej informacji w ichnim pliku readme.txt

Tego dobra nieco tam leży, także pliki wideo. Serwer nie wymaga logowania ani żadnych innych zabiegów. Niestety ma limitowaną ilość użytkowników więc przygotujcie się na dłuższe przestoje. Ja się dossałem i już nie popuszczę więc o jednym slociku w downloadzie zapomnijcie przez najbliższy czas :).

Serwer z dobrem

EDIT: znajomych zapraszam po małego bonusa w temacie FSOLi. Jest taki jeden dosyć sporych rozmiarów cukiereczek i wymaga znajomości obsługi torrenta ;). Znajomi wiedzą jak mnie dopaść to i dopadną. A jest o co dopadać…

1 odpowiedź do Future Sound of London – Unreleased Performances

  1. rasheed Lipiec 13, 2006 o 19:40 #

    Dzieki! Wlasnie sie ssie ;-)

Dodaj komentarz

Przeczytaj poprzedni wpis:
WIthIN (The Cavern)

WIthIN (The Cavern)I kolejny speleologiczny horror, po oglądanych przeze mnie The Descent i The Cave. Nie wiem czy to jakaś...

Zamknij