Menu serwera

Mąż w delegacji plus urodziny dziadka

A wywialo mnie w delegację tak zwaną. Do miasta zwanego Mielec, leżącego gdzieś na skraju wszechświata, gdzie nie ma już nawet midichlorianów :). Za to jest tam całkiem prężna jakaś strefa ekonomiczna, w której co i rusz ląduje kolejna inwestycja. Największe wrażenie zrobiła na mnie solidna fabryka lodów znanych pod marką Zielona budka. Whoa! Ależ kusiło, by zasiąść w ichnim sklepie firmowym i zdemolować tamtejsze zapasy lodów… Miasto bardzo sympatyczne, z widocznym wpływem pieniądza nań. Czysto, schludnie, pootwierane wszystko do późna… Kudy tam Stalowej woli, rodzinnym mieście Dorophy, do Mielca. Jednak pieniądz potrafi czynić cuda i aż przykro było z Mielca wyjeżdżać.

Mnie wywiało, że tak powiem, w interesach. Nie wiedzieć czemu ktoś tam cały czas mylnie sądzi, że ja się cokolwiek na marketingu znam i każą mi raz na jakiś czas stawiać się na marketingowych zlotach. Wszystko fajnie ale dlaczego, na boga, na końcu wszechświata??? Jechać siedem czy osiem godzin samochodem w jedną stronę tylko po to, by powiedzieć wszystkim "cześć" i zabrać tyłek z powrotem do Poznania? No okej, w sumie za to mi płacą więc nie ma co narzekać. A i zawsze to dzien czy dwa bez siedzenia przed monitorem :)

Przy okazji – sto lat dla mojego rodzica płci męskiej. Dziś dziadek Marek ma urodziny! Stóweczkę albo i dwuseteczkę tatko! Doustnie także ;)

4 odpowiedź do Mąż w delegacji plus urodziny dziadka

 1. btd Lipiec 5, 2006 o 18:48 #

  Noo w koncu, bo juz myslalem ze twoj sprzet nie przezyl urodzinowej imprezki Majka :-)

  No chyba ze to 36 stopni na dworze powoduje zawieszenie modulu odpowiedzialnego za pisanie bloga ;-)

  • CoSTa Lipiec 6, 2006 o 10:19 #

   temperaturka na zewnątrz (i wewnątrz) mieszkania zarzyna mi niestety kompa. stare truchło sypie się już kompletnie :/. reboot za rebootem. czas na wymianę sprzętu, nie ma że boli.

 2. krzychu Lipiec 6, 2006 o 07:20 #

  No wiesz — poza ‚cześć!’ trzeba też rozdać własne wizytówki i pożniwować cudze :)

  • btd Lipiec 6, 2006 o 16:12 #

   zjesc i wypic w bufecie :)

Dodaj komentarz

Przeczytaj poprzedni wpis:
Urodzinowa impreza da Majka

kliknij na miniaturze by wyświetlić galerię zdjęćNiedawno pisałem, że oto da Majek skończył trzy latka żywota swojego. Cóż by to...

Zamknij