Menu serwera

Ania już w Gdyni!

Po ponad miesiącu rozłąki, moja szanowna małżonka, znana powszechnie jako najlepsza z żon dołączyła do mnie na moim trójmiejskim wygnaniu! Dwa tygodnie temu rzuciła pracę czym wprawiła swoje szefostwo w lekkie osłupienie – oni właśnie chcieli dać jej awans i właśnie jest w Gdyni.

Z ciekawostek to przypowieść o tym jaki to świat jest mały. Otóż moja żonka złożyła dotychczas podanie o pracę do dwóch firm z trójmiasta. Z obydwu przyszły odpowiedzi, że są zainteresowani i że będą się umawiać na spotkania. Ok. Jest fajnie. Sprawy się kręcą. Dzisiaj się okazało, że właściciel jednej z tych firm zadzwonił do mojego przyjaciela z trójmiasta z pytaniem… czy zna Panią Anię Brzezińską – bo właśnie takowa złożyła podanie do jego firmy:) Ok. – niby nic wielkiego w tym. Niby świat jest mały – powiecie. Ale lepsza historia, bo ja wynajmuję od tego człowieka mieszkanie:))) Uwielbiam te zbiegi okoliczności:)

W każdym bądź razie – strasznie się cieszę, że żonka dołączyła do mnie i dzięki temu przestanę się tutaj czuć jak na obczyźnie, a moje mieszkanko które wynająłem zacznie bardziej przypominać domek, a mniej hotel.

3 Responses to Ania już w Gdyni!

 1. walth 17 sierpnia, 2006 at 12:13 #

  Czy to tylko u mnie, czy kodowanie w datach się popsuło?

  • Brzoza 17 sierpnia, 2006 at 20:46 #

   Nie tylko u Ciebie. Coś się powaliło, ale nie informuję Costy, co by się nie przejął i nie psuł sobie urlopu:)

   • walth 17 sierpnia, 2006 at 22:29 #

    No pewnie :D szkoda wakacji :)

Dodaj komentarz

Przeczytaj poprzedni wpis:
Pakujemy się!

Pakujemy się! Jutro z rana wsiadamy w samolot (choć po ostatnich jazdach z terrorystami to pewnie nawet coli wziąć na...

Zamknij