Menu serwera

Pakujemy się!

Pakujemy się! Jutro z rana wsiadamy w samolot (choć po ostatnich jazdach z terrorystami to pewnie nawet coli wziąć na pokład nie będzie można), a wieczorkiem będziem sobie siedzieć rozwaleni jak basze na tarasie ciotki i będziem popijali jakiegoś zimnego drinkola. No i będziem się opędzali od da Majka, który ponoć rządzi greckim odłamem rodziny równo :)

Z drugiej strony to całe pakowanie jakoś dziwnie wygląda. Doropha właśnie wróciła od kosmetyczki, ja mam na wszystko zlew i czuję się już urlopowo, kot dostał jakiegoś szału i skacze, biega, lata oraz fruwa po całym mieszkaniu, telefony dzwonią co chwilę… What the? To my jutro z rańca gdzieś jedziemy? Jakoś tego nie widać :)

Dobra, wrzucę do walizki te kilka koszulek i jakies gacie na zmianę, kolanem docisnę, przymknę i lecę żegnać się czule z moją konsolą. Muszą być jakieś priorytety do cholery!

O bloga w międzyczasie zadba Ania. Ma prawa do robienia wszystkiego prawie więc lepiej żyć z nią w zgodzie. Oczywiście nie wytrzymam dwóch ponad tygodni bez zajrzenia na stronkę i jakiś raport pewnie sporządzę. Któraś z ciotek dorobiła się cyfrówy i mam zamiar to wykorzystać w pełni.

No to męczcie się w tych swoich pracach. Poopieprzamy się trochę i za was :)

4 Responses to Pakujemy się!

 1. Craig 11 sierpnia, 2006 at 21:46 #

  Miłych wakacji, CoSTa, Ty stary terrorysto ;)

 2. btd 12 sierpnia, 2006 at 05:27 #

  no to powodzenia, tylko zeby lot nie byl za bardzo ‚rozrywkowy’

  I nie len sie za dlugo ;-)

 3. Brzoza 12 sierpnia, 2006 at 20:51 #

  Ha – bracki. Baaaaaaaardzo Ci zazdrościmy! Wizja wypadu do Grecji, pysznych kalamarakia i suvlaki, nie mówiąc już o możlwiości dania nura do zesti thalassa – to dopiero wypasik… Ale przyjdzie kryska na matyska i my też wyjadziemy sobie na taki fajny urlopik:)

  Bawcie się dobrze i wypoczywajcie za nas.

 4. krzychu 13 sierpnia, 2006 at 15:36 #

  Pieprzyć terrorystów! :)

Dodaj komentarz

Przeczytaj poprzedni wpis:
Dzisiaj byłam ostatni dzień w pracy

To jest niesamowite doświaczenie - złożyć wypowiedzenie w pracy! Po prostu rzucić papierami w momencie, kiedy najmniej się tego spodziewają...

Zamknij